تاریخ خبر: کد خبر: 3704

دبیر استانی مردمی‌ترین جشنواره سینمایی کشور اعلام کرد/

سینما قدس؛ میزبان اکران‌های عمومی جشنواره عمار در مشهد+جدول پخش

دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار در خراسان رضوی گفت: در روز پایانی این جشنواره از ۳۰ خانواده شهید با حضور عالمان اهل سنت و تشیع تقدیر خواهد شد.

سینما قدس؛ میزبان اکران‌های عمومی جشنواره عمار در مشهد+جدول پخش

به گزارش «قاصدنیوز»، احسان مینایی بعدازظهر سه شنبه در نشست خبری پنجمین جشنواره فیلم عمار در مشهد در محل سینما قدس اظهار داشت: بیش از 200درخواست اكران در نقاط اكرانی شهر مشهد دریافت كرده ایم كه دبیرخانه با توجه به امكانات خود به نیمی از این درخواست ها پاسخ داده و بسته های اكران خود را ارسال كرده است.

 

وی با بیان این كه فیلم های جشنواره در نقاط مختلف مشهد در حال اكران هستند، افزود: بیش از ۲۵ شهرستان استان، ‌ درخواست اكران فیلم های جشنواره را داشتند كه بسته های اكران به این شهرستان ها ارسال شده است.

 

‌دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار در خراسان رضوی قالب های فیلم های جشنواره را انیمیشن، پویانمایی، ‌ فیلم های كوتاه و بلند و مستند اعلام كرد و افزود:‌ موضوعات جشنواره تاریخ معاصر ایران، نقد درون گفتمانی، ‌ اقتصاد مقاومتی و غیره است.

 

مینایی علت توجه مردم به این جشنواره را مردمی بودن آن دانست و تصریح كرد: از روستاها تا دانشگاه ها و حتی مهدهای كودك درخواست اكران داشته ایم كه امیدواریم این امر در شناسایی لایه های زیرین جامعه موفق باشد.

 

‌دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار در خراسان رضوی افزود: روز چهارشنبه به اكران فیلم های انیمیشن و پویانمایی اختصاص یافته و در روز پنج شنبه فیلم هایی با محوریت بیداری اسلامی و هفته وحدت اكران خواهند شد.

 

وی به حضور كارگردانان و هنرمندان مشهدی در این دوره جشنواره فیلم عمار اشاره كرد و ادامه داد: روز پنج شنبه مستندی با موضوع اهل سنت در ایران كه از آثار یكی از كارگردانان مشهدی است اكران خواهد شد.

 

مینایی به برنامه جشنواره در روز جمعه اشاره كرد و گفت: روز جمعه از ۳۰ خانواده شهید با حضور عالمان اهل سنت و تشیع تقدیر خواهد شد.

 

وی در خصوص اكران فیلم های جشنواره در دانشگاه های استان اظهار داشت: به دلیل تقارن برگزاری جشنواره با ایام امتحانان دانشجویان، ‌ بسته های اكران فیلم ها در دانشگاه ها بعد از ایام امتحانات و همچنین در اردوهای راهیان نور ارائه خواهد شد.

 

‌دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار در خراسان رضوی از اختصاص بسته های ویژه ای جهت دانشجویان خبر داد و افزود: این بسته ها با توجه به دغدغه هایی كه تشكل های دارند، تهیه می شود.

 

وی از اكران فیلم های جشنواره در سینما قدس خبر داد و گفت: از چهارشنبه تا جمعه، ‌ ۱۷ الی ۱۹ دی، ماه جاری و از ساعت ۱۵ الی ۲۱ فیلم های جشنواره در سینما قدس اكران خواهند شد كه اكران فیلم ها در روز جمعه از ساعت ۱۹ خواهد بود.

 

مینایی اعلام كرد:‌ متقاضیان می توانند با برقراری تماس با دفتر دبیرخانه جشنواره كه در موسسه آرمان مستقر است و یا با تماس با شماره ۰۵۱۳۷۲۷۲۶۰۰ درخواست های خود را برای اكران فیلم ها ارائه دهند

 

جدول پخش جشنواره عمار در مشهد

جدول پخش جشنواره عمار در مشهد

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون