تاریخ خبر: کد خبر: 1876

انتشار کتاب «چند خط زندگی» با موضوع برش‌هایی کوتاه از زندگی بزرگان

تاب «چند خط زندگی» بر مبنای کوتاه نوشته‌هایی از سبک زندگی بزرگان دینی معاصر توسط انتشارات به نشر آستان قدس رضوی چاپ و منتشر شد.

انتشار کتاب «چند خط زندگی» با موضوع برش‌هایی کوتاه از زندگی بزرگان

به گزارش قاصدنیوز، به نقل از روابط عمومی به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی)، در هر عصر بزرگانی زندگی می‌کنند، آن‌ها نمونه فهم و اصول زندگانی و آینه تمام نمای زندگی دینی بوده و سبک زندگی دینی را در حد توان خود به نمایش می‌گذارند که الگوبرداری از این نمونه‌ها می‌تواند به عنوان چراغ راهی در مسیر سعادت بشری محسوب شود.

 

در این راستا انتشارات آستان قدس رضوی نسبت به چاپ و تولید کتاب «چند خط از زندگی» برای ارائه نمونه‌های واقعی از زندگی الگوهای آسمانی و برداشت‌هایی از زندگانی اهل بیت(ع) اقدام کرده است.

 

این کتاب توسط محمد رضایی نگاشته و در قطع خشتی کوچک به همت انتشارات آستان قدس رضوی به تازگی برای نخستین بار چاپ و منتشر شده است که با هدف تلنگری بی‌پیرایه به روزمرگی‌ها و تکراری‌ها کوتاه نوشته‌هایی از زندگی اهل بیت(ع) و بزرگان دین را دربرمی‌گیرد.

کتاب «چند خط از زندگی» نکات اخلاقی، آموزنده و راهبردی را شامل می‌شود و تلاش دارد تا محورهای زندگی سعادتمند بشر امروزی را بر اساس الگوها و سبک زندگی دینی ترسیم کند.

 

این اثر در قالب برش‌هایی کوتاه از زندگی بزرگان، به مباحثی از جمله ساده‌زیستی به معنای واقعی، آسمانی‌ترین خانواده، خوشرویی، نیکی به پدر و مادر در همه حال، طعم محبت، خدمت به خلق، تربیت، همسایه، بزرگی و بزرگواری، فداکاری، لبخند، دل تنگی، وارستگی، آرامش و غیره می‌پردازد.

 

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان به تهیه کتاب «چند خط از زندگی» و همچنین سایر کتاب‌های به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) می‌توانند به نشانی اینترنتی www.behnashr.com و یا فروشگاه‌های مشهد و نمایندگی‌های سراسر کشور مراجعه کنند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون