تاریخ خبر: کد خبر: 5553

طرح رایگان حفظ قرآن در حاشیه شهر مشهد برگزار می‌شود

در این طرح قرآنی که ویژه نوجوانان و جوانان حاشیه شهر مشهد مقدس می باشد حدود 350 قرآن آموز در مدت 2 ماه تابستان به حفظ 2 جزء از قرآن کریم به همراه ترجمه، تفسیر و تجوید می پردازند.

محمد مروج کاشانی، مسئول بیت الاحزان در استان خراسان رضوی در گفتگو با قاصدنیوز، از برگزاری طرح قرآنی تسنیم در حاشیه شهر مشهد مقدس خبر داد و افزود: مجری طرح تسنیم بیت الاحزان منطقه خراسان می باشد و تشکلهای مردمی حاشیه شهر مشهد در این طرح مشارکت می نماید.

 

این حافظ کل قرآن کریم با اعلام رایگان بودن این طرح گفت: از قرآن آموزان شرکت کننده در این دوره فقط هزینه ثبت نام که مبلغ یکصد هزار ریال می باشد دریافت می شود.

 

وی یادآور شد مهلت ثبت نام از 2 تا 7 تیرماه و آغاز دوره از 15 تیرماه می باشد و قرآن آموزان در مدت 60 روز علاوه بر حفظ 2 جزء از قرآن کریم با تجوید، مفاهیم و تفسیر قرآن کریم آشنا می شوند.

 

 مسئول مدرسه شبانه روزی حفظ و تفسیر یکساله ثامن الائمه مشهد همچنین هدف از برگزاری این طرح را تربیت 350 حافظ 2 جزء قرآن کریم ، راه اندازی جلسات خانگی حفظ قرآن کریم و تربیت 30حافظ کل قرآن در قالب مدارس شبانه روزی حفظ تخصصی اعلام کرد.

 

ثبت نام از طریق سایت BEYTOLAHZAN.IR و شماره تماس 05132243307 خواهد بود.

 

حفظ قرآن حاشیه شهر مشهد

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون