تاریخ خبر: کد خبر: 5720

آیت الله علم الهدی در دیدار معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد:

تیم فرهنگی شهرداری مشهد به غوغا سالاری‌ها اهمیت ندهد

وی با ابراز خشنودی از عملکرد معاونت فرهنگی در دهه مهدویت و استقبال از بهار تاکید کرد شما این عرصه را متحول کردید.

تیم فرهنگی شهرداری مشهد به غوغا سالاری‌ها اهمیت ندهد

به گزارش«قاصدنیوز»، معاون فرهنگی-اجتماعی  شهرداری مشهد پنجشنبه با آیت الله علم الهدی دیدار کرد.

 

امام جمعه مشهد در این دیدار  بر اهمیت ندادن تیم فرهنگی شهرداری به غوغا سالاری‌ها و لزوم غنیمت شمردن موقعیت کنونی و فرصت‌های موجود تاکید کرد و گفت: عملیات بر اصلاحات ساختاری و بوروکراتیک مقدم است، به نفع انقلاب کار کنید و گوشتان بدهکار غوغا سالاری ها نباشد.

 

وی با ابراز خشنودی از عملکرد معاونت فرهنگی در دهه مهدویت و استقبال از بهار تاکید کرد شما این عرصه را متحول کردید. امام جعه مشهد افزود: شهرداری در عرصه فرهنگ کارنامه‌ای مثبتی دارد و سربلند است.

 

آیت الله علم الهدی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به مقوله موسیقی گفت: مقابله با موسیقی بد، کوبیدن جلوی خاکریز است اما کار اصلی همین است که شما در حوزه سرود می کنید و باید امکانات را پای آثار درست و خوب آورد.

 

وحید جلیلی نیز در این دیدار ضمن تشکر از رهنمودها و حمایت های آیت الله علم الهدی ازفعالیت های 8 ماه گذشته  گزارشی ارائه کرد. فعالیت شورای راهبری  پیوست فرهنگی، طرح ملی گوهرشاد، برنامه ریزی برای فعال کردن بخش  سرود و تئاتر درفعالیت‌های فرهنگی شهرداری، رویکردهای تازه در تعامل با تشکل‌های مردمی و ورود نگاه اجتماعی به فعالیت‌های فرهنگی از جمله ی مواردی  بود که در این گزارش ارائه شد.     

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون