تاریخ خبر: کد خبر: 1251

آیت الله علم الهدی:

امروز همه دنیا از اسرائیل نفرت پیدا کرده‌اند.

امام جمعه مشهد بااشاره به سومین شکست اسرائیل در جنگ ٣٠روزه غزه گفت: امروز همه دنیا از اسرائیل نفرت پیدا کرده‌اند.

امروز همه دنیا از اسرائیل نفرت پیدا کرده‌اند.

آیت‌ا... سید احمد علم‌الهدی روز گذشته در خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه مشهد بیان کرد: ٣٥سال از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و همواره شاهد شیطنت‌های نابکار استکبار هستیم.

 

وی اضافه کرد: اسرائیلی‌ها خود می‌گویند ٨٠نظامی در ٣٠روز جنگ غزه کشته شده اما آمارهای مستند‌تر اعلام کرده‌اند که تا روز بیست و هفتم بیش از ٤٩٧نظامی اسرائیلی به درک واصل شدند، گرچه میزان کشته‌های فلسطینی‌ها ٢هزار نفر است اما کشته‌شدن ٤٩٧اسرائیلی بسیار سنگین بوده و نشان‌دهنده شکست آنان است.

 

آیت‌ا... علم‌الهدی خاطرنشان کرد: بنده به برادران و خواهران و مسئولان اجرایی خود توصیه می‌کنم که به مسئله حاکمیت دینی توجه ویژه‌ای داشته باشند .یک وزیر علوم غیرتمند آمد و گفت برای تکریم مقام زن باید کلاس‌های دانشگاه با تفکیک جنسیتی برگزار شود و همانجا عده‌ای انتقاد کردند، امروز شاهدیم که شهردار متدین تهران اعلام کرده که در محیط کار باید مقام زن تکریم شود که باز هم برخی متاسفانه مخالفت می‌کنند.

 

وی در ادامه سخنان خود بااشاره به روز خبرنگار خاطرنشان کرد: امروز روز خبرنگار مصادف با شهادت شهید بزرگوار محمود صارمی در کنار شهادت دیپلمات‌های ایرانی در سال٧٧ در شهر مزار‌شریف افغانستان به‌دست عوامل استکباری و طالبان مزدور و وهابیت تکفیری است.

 

آیت‌ا... علم‌الهدی افزود: خبرنگار به‌عنوان عنصر قائل به ایجاد جریان ارتباطاتی در مسئله سازندگی‌ها و ساختار جامعه نقش موثری دارد و مسئله‌ای که مهم است این بوده که در به شهادت‌رساندن یک خبرنگار به‌عنوان عنصر خدمتگزار در عرصه ارتباط‌سازی جامعه جریان مزدور و نابکار وهابیت و طالبان نقش خود را برای استکبار بازی
کرده اند.

 

راهپیمایی نمازگزاران مشهدی در دفاع از غزه

 

نماز جمعه 17 مرداد 93 - 2

 

همچنین نمازگزاران مشهدی روز گذشته و پس از اقامه نماز جمعه در دفاع از مردم بی‌دفاع غزه راهپیمایی کردند.
مردم مشهد ضمن اعلام حمایت از جریان مقاومت و مردم بی‌دفاع فلسطین، جنایت‌های رژیم صهیونیستی در فلسطین به‌ویژه نوار غزه را محکوم کردند. شرکت‌کنندگان در راهپیمایی با سردادن شعارهای «مرگ برآمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «هیهات مناالذله» و «الله اکبر» خشم و انزجار خود را از اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی ابراز کردند و خواستار پایان‌دادن به جنایات علیه مردم غزه شدند.

 

نماز جمعه 17 مرداد 93 - 1

منبع: روزنامه شهرآرا، شنبه 18 مرداد 1393

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون