تاریخ خبر: کد خبر: 8780

حجت‌الاسلام پژمان‌فر:

اهمیت انتخابات شورای شهر در مشهد بیشتر از ریاست جمهوری است

شورای شهر مخصوصاً در کلانشهرهایی مثل مشهد که محل تصمیم‌گیری‌های بزرگ است، یک شورای کاملاً جدی و با اهمیت است و از این جهت حساسیت بالایی دارد.

اهمیت انتخابات شورای شهر در مشهد بیشتر از ریاست جمهوری است

حجت الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «قاصدنیوز» در پاسخ به سوالی درباره اهمیت انتخابات شورای شهر و لزوم توجه جدی فعالان و نخبگان برای جلوگیری از محو این انتخابات در سایه انتخابات ریاست جمهوری گفت: شورای شهر مساله مهمی است که اگر به آن توجه نشود می‌تواند آسیب‌های فراوانی در شهر ایجا کند. شورای شهر مخصوصاً در کلانشهرهایی مثل مشهد که محل تصمیم‌گیری‌های بزرگ است، یک شورای کاملاً جدی و با اهمیت است و از این جهت حساسیت بالایی دارد.

 

وی ادامه داد: ما در مظان تصمیم بزرگی هستیم که آینده شهر مشهد بسته به آن است. به همین دلیل باید تلاش کنیم گزینه‌های مناسبی به شورای شهر راه‌ پیدا کنند. گزینه‌هایی که منافع شهر و همه گروه‌هایی که تصمیمات شورا در ارائه خدمات به آن‌ها تأثیر گذر است، را در نظر بگیرند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه دوستان به این قضیه توجه داشته باشند که عظمت و اهمیت کار شورای شهر از انتخابات ریاست جمهوری کمتر نیست.

 

وی اظهار کرد: در 4 سال گذشته خدماتی که از سوی دولت به مشهد ارائه شده است در قیاس با آنچه که شورای شهر و شهرداری انجام داده‌اند، ناچیز است. دوستانی که در فعالیت‌های مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کار می‌کنند به اهمیت این موضوع توجه ویژه داشته باشند و مراقب باشند که از دست دادن این سنگر برای شهر مشهد به مراتب سخت‌تر از دست دادن سنگر ریاست جمهوری است.

 

پژمانفر در پایان با ابراز خرسندی از تغییراتی که دروره اخیر مدیریت شهری در سیاست‌گذاری‌های کلان شهر مشهد ایجاد شده است، خاطرنشان کرد:  نحوه ارائه خدمات در این 4 سال اخیر اتفاق میمون و مبارکی است. ممکن است در بعضی مصادیق اشکالاتی هم به برخی عملکردها داشته باشیم اما در مجموع مدیریت شهری در این دوره موفق بوده و اقداماتی از قبیل قطار شهری و توسعه فضای سبز و... اصلاً قابل مقایسه با دوره‌های دیگر شورای شهر و شهرداری نبوده است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون