تاریخ خبر: کد خبر: 3801

بیانیه جمعی از طلاب حوزه علمیه خراسان پیرامون حوادث اخیر مجلس

ما طلاب علوم دینی خراسان رضوی، ضمن محکوم کردن سخنان این نماینده بی بصیرت، درخواست برخورد قانونی مناسب با او داشته و نیز از نمایندگان بیدار مجلس شورای اسلامی که به حق، بار دیگر انزجار ملت از فتنه گران را به رسانه ها نشان دادند کمال تشکر و قدردانی را می نماییم.

به گزارش «قاصدنیوز» جمعی از طلاب حوزه علمیه خراسان در طی بیانیه ای مراتب اعتراض خود را به سخنان اخیر علی مطهری در مجلس شورای اسلامی ابراز و خواستار برخورد مناسب مسئولین نظارتی با این نماینده مجلس شورای اسلامی شدند.
 
متن این بیانیه که به امضای جمعی از طلاب حوزه علمیه خراسان رسیده است بدین شرح می باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
امروز تمام دنیا میدانند که مردم ولایتمدار ایران و قاطبه مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران از فتنه و فتنه گر ابراز برائت نموده اند و بی‌شک مانند همیشه در این حرکت مستقیم،طلاب علوم دینی جلودار و پیشرو می باشند.
 
اینک پس از سخنان تاسف بار آقای علی مطهری در مجلس شورای اسلامی مبنی بر زیر سوال بردن عملکرد بالاترین نهاد امنیتی کشور در صحن علنی مجلس و حمایت از سران فتنه و ظالمین به نظام و مردم و رهبری و یوم الشیطان خواندن حرکت عظیم مردم در نهم دی، موجبات تاثر امت حزب الله و خوراک شیطنت رسانه های ضد انقلاب فراهم آمده است؛
 
فلذا ما طلاب علوم دینی خراسان رضوی، ضمن محکوم کردن سخنان این نماینده بی بصیرت، درخواست برخورد قانونی مناسب با او داشته و نیز از نمایندگان بیدار مجلس شورای اسلامی که به حق، بار دیگر انزجار ملت از فتنه گران را به رسانه ها نشان دادند کمال تشکر و قدردانی را می نماییم.
 
توصیه امروز ما به مسئولین نظارتی و امنیتی این است که نگذارند اینگونه افراد از جایگاه خود در جهت اغراض مخالفان نظام سوء استفاده نمایند که البته مردم با بصیرت و طلاب علوم دینی همیشه بیدار و در صحنه دفاع ازولایت و مبارزه با استکبار وایادی داخلی آن بوده و خواهند بود.

جمعی از طلاب حوزه علمیه خراسان
 
نامه امضا مطهری

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون