تاریخ خبر: کد خبر: 2411

قرارداد اکران «عصبانی نیستم» فسخ شد

این فیلم در محافل گوناگون به یکی از آثار حامی فتنه سال 88 معروف بوده و خبر اکران آن در دولت یازدهم موضع گیری های مختلفی را در پی داشته است

به گزارش قاصدنیوز، سخنگوی شورای صنفی نمایش از بررسی نشدن اکران فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان در جلسات این شورا به دلیل فسخ قرارداد اکران آن خبر داد.

 

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه جلسه امروز شورای صنفی نمایش مورخ 28 مهر ماه بدون بررسی مساله خاصی برگزار شد، گفت: با توجه به اینکه فیلم های «خانوم» به کارگردانی تینا پاکروان، «آتش بس 2» به کارگردانی تهمینه میلانی، «خواب زده ها» به کارگردانی فریدون جیرانی، «شهر موشها 2» به کارگردانی مرضیه برومند، «آرایش غلیظ» به کارگردانی حمید نعمت الله و «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی از فروش بالایی برخوردار هستند همچنان در سینماهای کشور باقی می مانند.
 
 
سخنگوی شورای صنفی نمایش تاکید کرد: در شورای صنفی نمایش تنها به مساله اکران فیلم ها توجه می شود و موارد حاشیه ای در حوزه سینما مورد بررسی قرار نمی گیرد. مساله اکران فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» نیز به دلیل آن که مدتی پیش قرارداد اکران آن با دفتر پخش فیلمیران فسخ شده بود در این شورا مورد بحث قرار نمی گیرد.
 
 
منبع: فارس

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون