تاریخ خبر: کد خبر: 1891

مجلس به وزیر ارشاد در مورد فیلترینگ سایت‌ها تذکر می‌دهد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: معتقدم پشت قضیه فیلترینگ سایت‌ها اراده‌ای سیاسی قرار دارد و نه یک اراده حقوقی و دولتی و مجلس نیز در این زمینه ورود پیدا می‌کند.

 مجلس به وزیر ارشاد در مورد فیلترینگ سایت‌ها تذکر می‌دهد

به گزارش قاصدنیوز، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: کار غیرقانونی از هر شخص و جایگاهی قطعا اشتباه است و وزارت ارشاد نیز در زمینه فیلترینگ سایت‌ها دارای حقی نبوده است و این کاری خلاف قانون است.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: معتقدم پشت این قضیه اراده‌ای سیاسی قرار دارد و نه یک اراده حقوقی و دولتی.

 

پژمانفر تاکید کرد: عده‌ای برای تامین خواسته‌های خود در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نفوذ کرده‌اند و تحمل حداقل جریان‌های منتقد را نیز ندارند و باید از قوه قضائیه تشکر کرد که با ورود به این مسئله رفتارهای غیرقانونی را پایان دادند.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دستگاه قضایی باید هزینه‌های ایجاد شده در این موضوع را از طریق فشار بر روی وزیر ارشاد ادامه دهد زیرا وزیر ارشاد باید پاسخگوی رفتار سازمانی باشد و پاسخ عملی این است که با این مسئله یک برخورد قانونی صورت بگیرد.

 

پژمانفر تاکید کرد: این برخوردها هزینه تراشی سیاسی ایجاد می‌کند و این مسئله را از طریق مجلس شورای اسلامی نیز پیگیری می‌کنیم و به وزیر ارشاد تذکر می‌دهیم.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون