تاریخ خبر: کد خبر: 3099

آقای مطهری؛ آیا قرار است نقش زبان فتنه را بازی کنید؟

به قلم: امیر قربانی پور، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

آقای مطهری؛ آیا قرار است نقش زبان فتنه را بازی کنید؟

فتنه گرانی که تا دیروز می خواستند به انواع شیوه های مختلف، خود را همسو با نظام جلوه دهند و با سواستفاده از بزنگاه های انقلاب،خود را بیگانه از فتنه گران نشان دهند،امروز به صراحت از عدم وقوع فتنه از مخالفت با رهبری و ملت ایران سخن می گویند.آن کسی که امروز منشا فتنه را نهادهای انقلابی چون شورای نگهبان،بسیج و سپاه می داند و سخن از قانونی نبودن حصر فتنه گران بر اساس شورای عالی امنیت ملی به ریاست رئیس جمهور می گوید ظاهرا سخن امام را نشنیده است که می گوید قانون را قبول نداری؟قانون هم تو را قبول ندارد.

 
 
آنان که اندک آبروی خود را از پدرشان دارند بدانند که در ضرب المثلی معروف می گویند: گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل؟
 
 
متأسفیم که فرزند متفکر بصیری چون شهید مطهری،امروز عدالت رهبری را زیر سئوال می برد و با همکاری رسانه های ضد انقلاب،به دنباله روی از آنان فتنه را حادثه ای عادی تعریف می کنند و اساسأ فتنه گری سران فتنه و برنامه ریزی بیگانگان را انکار میکند و چون کبکی سر را زیر برف فرو کرده است.گویا ایشان فریاد ملت بصیر را در ۹دی نشنیدند.گویا هتک حرمت عاشورای حسینی را ندیدند.گویا ایشان به پشتیبانی منافقین سعی در امتیاز گرفتن از نظام دارند.
 
 
آقای مطهری بدانید که سران فتنه ممکن است قبول نکنند که خطا کرده اند و توبه نمایند اما شما با همراهی خود از فتنه به دنبال چه هستید؟آیا قرار است شما در نقش زبان فتنه ظاهر شوید و حرف هایی را که آنها می خواهند علیه نظام بزنند و از تریبون های بیگانه شنیده می شود را با سوء استفاده از نام پدر خویش بزنید؟آیا قرار است بار دیگر با استفاده از خون شهید مطهری و آبرویی که کسب کردید سخنان فتنه را بزنید و طوری نسنجیده سخن بگویید که به فاصله چند ساعت،خودتان تکذیب کنید؟چطور باور کنیم که خبرگان را زیر سئوال می برید؟
 
 
حمایت از فتنه از فتنه گران،فتنه ای بزرگتر از ۸۸ است.سوء استفاده از رأفت رهبری و تلاش برای امتیاز گرفتن از نظام، جز این است که در جبهه حسین (ع)سخن از شمر و یزید بگویید؟!
 
تبیین حماسه حسینی یعنی حمایت از فتنه گرانی که در عاشورای حسینی جشن گرفتند و هتک حرمت کردند؟!
 
 
این آزادی بیان که در نظام وجود دارد،با سوء استفاده از افرادی چون شما نابود می شود. ما آماده ایم که در مورد فتنه با شما مناظره کنیم اما بدانید که اگر  دادگاه سران فتنه تشکیل شود قطعا حکم محاربانی چون آنان اعدام است.از مسئول فرهنگی دانشگاه نیز می پرسیم که چگونه در جلسه ای حظور یافتند که این سخنان زده شد و هیچ موضعی نگرفتند؟آیا این معنی جز حمایت از فتنه گران دارد؟بدانید و آگاه باشید که ما بسیجیان گوش به فرمان رهبری هستیم و جان خود را در این راه می دهیم و اما نمایندگان مجلس نیز بدانند که سکوتشان در این موضوع حمایت از فتنه گران است و در جرم گوینده شریک هستند که عامل و راضی به عمل هر دو در جرم شریک هستند.

کلمات کلیدی

  • سیدهادی 0 1

    اقای قربانی پور عزیز ضمن تشکر از موضع گیری قابل تقدیرتون عرض کنم این فرزند ناخلف شهید مطهری رهبری را ب بی عدالتی متهم نکرده بلکه گفته رهبر انقلاب عادلند و از منظر خودشون عدالت را رعایت میکنند ولی فهم ما متفاوت است و بنظر ما ظلم است

ارسال نظر

تریبون