تاریخ خبر: کد خبر: 8527

انتقاد تند فراستی و قطبی زاده از فیلم مبتذل سعید سهیلی

شب گذشته در برنامه تلویزیونی هفت، فیلم سینمایی «گشت 2» توسط مسعود فراستی و سعید قطبی زاده مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

به گزارش قاصدنیوز، شب گذشته در برنامه تلویزیونی هفت، فیلم سینمایی «گشت 2» توسط مسعود فراستی و سعید قطبی زاده مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

فیلم گشت 2 که ادامه فیلم توقیف شده گشت ارشاد است، اثر سعید سهیلی کارگردان مشهدی تهران نشین است. در ادامه به نقل از کانال تلگرامی "خبرنامه سینمای انقلاب" به بخشی از انتقاد تند این دو کارشناس نسبت به فرم و محتوای فیلم گشت 2 اشاره میکنیم:

 

قطبی زاده: بنظرم «گشت 2» فیلم مبتذلی بود. فاجعه! فاجعه! به شدت تلاش کردم تا انتهای فیلم بنشینم ببینم نهایتا چه می شود.

 

فراستی: فیلم باورنکردنی است! لغت مبتذل آدم را خلاص می کند. اما آدم از نبود ساده ترین میزانسن، کارگردانی، بازی، قصه، طنز به شگفت می آید. بازی های بد، فیلمنامه پاره پاره، اساسا فیلمنامه ای وجود ندارد. بنظرم می آید واقعا سر صحنه و همه یه ذره بازی های طنز مبتذل برای فرخ نژاد است. بعید می دانم فیلم حتی بفروشد. اینکه در برج میلاد مخاطبان تنها در 2 جای فیلم بخنداند عجیب است!

 

گویی فیلم زنجیر پاره کرده است. یعنی هرچه که دیده از مدمکس تا ... را کنار هم بدون هیچ منطقی چیده است. وضعیت اسف باری را شاهد بودیم.

 

قطبی زاده: بنظرم همان یه ذره هم نمی خنداند. یک ذره هم نیست. فیلم تنها با الفاظ رکیک سعی می کند خنده بگیرد. برعکس فیلم «خوب، بد، جلف» که واقعا از استانداری برخوردار بود و می خنداند. اما اینجا اساسا به هیچ طرف هستیم.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون