تاریخ خبر: کد خبر: 6319

آغاز اکران فیلم باشکوه «محمد(ص)» آخرین ساخته مجید مجیدی/

نور محمد(ص) بر پرده‌ 7 سینمای خراسان رضوی می‌تابد+خرید بلیط

این فیلم 178 دقیقه ای مربوط به داستان کودکی پیامبر اسلام است اما قصه از روزهای آخر شعب ابوطالب آغاز می‌شود، حدود 20دقیقه زمان حصر پیامبر اکرم (ص) در شعب ابوطالب خواهد بود و سایر صحنه‌ها به صورت فلاش بک قبل از تولد تا مقطع 12سالگی پیامبر اکرم (ص) است.

نور محمد(ص) بر پرده‌ 7 سینمای خراسان رضوی می‌تابد+خرید بلیط

به گزارش «قاصدنیوز»، آخرین ساخته مجید مجیدی در سینما هویزه، قدس، آفریقا، پیروزی و سیمرغ مشهد، فیروزه نیشابور و بهمن سبزوار اکران می‌شود.

 

«محمد(ص)» آخرین ساخته این کارگردان به نام ایران است و محصول سال ۱۳۹۳ که داستان زندگی پیامبر اسلام را روایت می‌کند. این فیلم برای اولین بار در سی‌وسومین جشنواره فیلم فجر اکران شد و مسئولان وزارت ارشاد قول اکران سراسری آن را از چهارم شهریور همزمان با میلاد امام رضا (ع) داده بودند. اکران بین‌المللی این فیلم هم از پنجم شهریور همزمان با جشنواره مونترال آغاز می‌شود.

این فیلم 178 دقیقه ای مربوط به داستان کودکی پیامبر اسلام است اما قصه از روزهای آخر شعب ابوطالب آغاز می‌شود، حدود 20دقیقه زمان حصر پیامبر اکرم (ص) در شعب ابوطالب خواهد بود و سایر صحنه‌ها به صورت فلاش بک قبل از تولد تا مقطع 12سالگی پیامبر اکرم (ص) است.به گفته مسئولان امر، مدت زمان اکران فیلم در استان، بستگی به میزان فروش و استقبال مخاطبان دارد و تا زمانی که فیلم مخاطب داشته باشد برای علاقه‌مندان اکران می‌شود. 

 

جهت خرید اینترنتی بلیط این فیلم به این آدرس مراجعه کنید.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون