تاریخ خبر: کد خبر: 8787

واکنش تند عضو شورای شهر مشهد به اظهارات کرباسچی

جناب کرباسچی، مطمئن باش اگر هنگام صدور آن ترهات شخصا نزدتان حضور داشتم دندان‌هایت را در دهان کثیفت خرد می‌کردم و ارزنی نیز خود را معطل اطوارهای روشنفکری و مدنی‌بازی نمی‌کردم.

به گزارش «قاصدنیوز»، محمدحسین جهانبخش امروز 12 اردیبهشت ماه در صد و هفتاد و دومین جلسه علنی شورای شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: در پاسخ به کرباسچی که گفته است نباید در سوریه جنگ راه انداخت بلکه باید به شکل دیپلماتیک مذاکره کرد، داریوش سجادی از روزنامه‌نگاران پاسخی را تنظیم کرده که آن را در اینجا می‌خوانم چون پاسخ ما هم هست.
 
 
وی نامه داریوش سجادی را کامل خواند و افزود: روزنامه کیهان: اسائه ادب غلامحسین کرباسچی به ساحت قدسی حافظان حرم و خانواده محترم شهیدان و سربازان دلاور سردار قاسم سلیمانی شایسته یک تو دهنی جدی به این تبختر پربلاهت است.
 
 
جهانبخش ادامه داد: جناب کرباسچی، مطمئن باش اگر هنگام صدور آن ترهات شخصا نزدتان حضور داشتم دندان‌هایت را در دهان کثیفت خرد می‌کردم و ارزنی نیز خود را معطل اطوارهای روشنفکری و مدنی‌بازی نمی‌کردم.
 
 
این عضو شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: بی‌کفایت، اگر سلیمانی و سربازان سلیمانی و رزم حماسی و قهرمانانه ایشان در شامات نبود، اکنون حضرتعالی به جای آن‌که از پشت میکروفون و در حریم امن مملکت لن‌ترانی علیه آن دردانگان کنی، می‌بایست از خوف داعش با زن و بچه‌ات در بیابان‌های ساوه دنبال جان‌پناه می‌گشتی! خیر آقای کرباسچی! تصاحب کرسی ریاست جمهوری تا آن اندازه ارزش ندارد تا برای پیروزی هر ترهاتی را از دهان‌تان بیرون بریزید. کاخ ریاست جمهوری پاستور با تمام اجزا و جوانبش بر سرتان خراب شود اگر آن‌قدر شعور ندارید تا بفهمید رئیس‌جمهورتان نیز مانایی‌اش در قدرت را مدیون رشادت سلیمانی و سربازان سلیمانی در شامات‌اند.
 
منبع: ایسنا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون