تاریخ خبر: کد خبر: 8736

سیدوحید موسویان مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام رئیسی شد

سیدوحید موسویان به‌عنوان مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام رئیسی در کشور منصوب شد

به گزارش «قاصدنیوز»،  سیدوحید موسویان به‌عنوان مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام رئیسی در کشور منصوب شد

 

موسویان در گفت‌وگو با فارس، از آغاز به کار «ستاد رویش» برای بهره‌گیری از ظرفیت جوانان فعال سراسر کشور خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه از رویکردهای اصلی برنامه کار و کرامت آقای رئیسی گره‌گشایی و حل معضلات جوانان به‌ویژه اشتغال و ازدواج است، این ستاد فعالیت‌های خود را در این زمینه پیش خواهد برد.

 

مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی بابیان اینکه ستاد رویش با هدف بهره‌گیری از جوانان نخبه سراسر کشور برای تحقق جبهه اصلی پیشرفت و کار و کرامت در کشور تشکیل شده است، افزود: علاج کار کشور باز کردن میدان برای حضور جوانان پرانگیزه است.

 

وی ضمن انتقاد از حرکت کند، بدون تحرک و بدون انگیزه مدیریت اجرایی فعلی و رکود مدیریتی به نقش‌آفرینی جوانان در عرصه دفاع مقدس، فتنه 88 و عرصه‌های پیشرفت کشور اشاره کرد و گفت: کشور در حال حاضر به یک دولت کارآمد و انقلابی با پشتیبانی جوانان نیاز دارد.

 

موسویان همچنین یادآور شد: به‌زودی یک نشست خبری برای اعلام برنامه‌ها و دریافت پیشنهادات برگزار می‌کنیم.

 

قابل ذکر است در کارنامه موسویان مدیرکلی فرهنگی و امور زائران  و اداره کل امور اجتماعی استانداری خراسان رضوی،رئیس ستاد اربعین شهرداری مشهد و مشاور شهردار و دبیر ستاد جبهه فکری فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان رضوی دیده می شود.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون