تاریخ خبر: کد خبر: 6748

آیت‌الله ‌علم‌الهدی: پاداش مجاهدت‌های سردار همدانی تنها "شهادت" بود

وی افزود: سردار همدانی ذوب در ولایت بود که در وابستگی به ولایت یک سردار جان برکف بود، در عشق به ولایت و رهبری همه چیز خود را برای رهبری داده بود.

آیت‌الله ‌علم‌الهدی: پاداش مجاهدت‌های سردار همدانی تنها "شهادت" بود

به گزارش قاصدنیوز، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در ابتدای درس خارج امروز خود با اشاره به شهادت سردار رشید اسلام شهید همدانی اظهار داشت: برخی شهادت‌ها ضمن همه اعتلا و ترفیعی که دارد در عرصه اجتماعی و سیاسی، داغ بزرگی است که از آن جمله، شهادت سردار شهید همدانی است.

 

وی افزود: سردار همدانی ذوب در ولایت بود که در وابستگی به ولایت یک سردار جان برکف بود، در عشق به ولایت و رهبری همه چیز خود را برای رهبری داده بود. ایشان در عرصه  سیاسی و فکری از بصیرت بالایی برخوردار بود و در صحنه‌های مختلف شخصیت ایشان به عنوان یک عنصر فعال و حامی و پشتیبان رهبری و ولایت در عرصه‌های مختلف ظهور و بروز داشت که از آن جمله فتنه سال 88 بود که در بصیرت بخشی دیگران نقش روشنگرانه داشت.

 

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: آنچه برای ما در عرصه بصیرت مهم است بصیرت نیروهای عملیاتی ما در ابتدا و در اولویت است چون این‌ها که در عرصه عملیات خط حمایت از دین و نظام فعال و جان برکف هستند، این بصیرت عملیات و فعالیت‌ها و مجاهدات‌شان را جهت می‌دهد و شهید سردار همدانی بصیرتش برای همه عزیزان که در خط حمایت از ولایت در عرصه عملیات فعال بودند، جهت بخش عظیم بود.

 

وی افزود: سردار همدانی جز اول افرادی بود که انحراف‌ها را تشخیص و رسما موضع‌گیری می‌کرد و در مقابل کجروی‌ها گذشت نداشت، هم در تشخیص و هم در برخورد فکری و سیاسی فوق‌العاده قوی و سریع بود و در مجموع فرماندهی کم نظیر بود که حقی هم جز شهادت نداشت و هرچه غیر از این حق ایشان نبود و شهادت نتیجه و اجر همه پیشروی‌ها فعالیت‌ها و مجاهدات و فداکاری های ایشان بود.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آیت الله علم الهدی،

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون