تاریخ خبر: کد خبر: 4539

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت:

جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح بازدارندگی قرار دارد

دریادار علی فدوی شامگاه چهارشنبه در مراسم رونمایی از کتاب چشمان شرجی در مشهد مقدس اظهار داشت: جنگ ایران و عراق در دوران دفاع مقدس، ماهیت حق و باطل داشت و در حقیقت در این نبرد دو جبهه حق و باطل برابر یکدیگر قرار گرفتند.

جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح بازدارندگی قرار دارد

به گزراش قاصدنیوز، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران بیان کرد: دوران دفاع مقدس به پایان رسید اما امروز نیز شاهد هستیم که ماهیت نبرد حق و باطل همچنان پابرجا است.

 

دریادار فدوی با اشاره به اینکه امروز توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در بالاترین شرایط خود قرار دارد، گفت: پیروی و ادامه خط مقاومت نیازمند یک مولد اساسی است و آن هم خودباوری و اتکا به توانمندی‌های نخبگان و فرصت‌های داخلی است.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران تاکید کرد: امروز شاهد هستیم، دشمنانی که همواره سودای نابودی جمهوری اسلامی ایران را در سر دارند، در موضعی کاملا انفعالی قرار گرفته‌اند و توان حمله نظامی به ایران را به دلیل قدرت بازدارندگی بالای کشورمان از دست داده‌اند.

 

دریادار فدوی گفت: انقلاب اسلامی ایران مبدع گفتمان جدیدی در دنیا بوده است و همین مسئله عاملی شد تا دشمنان نتوانند با وجود تلاش‌های زیاد این نظام را از میان ببرند.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه گفتمان جمهوری اسلامی ایران با اتکای بر اسلام ناب، پایداری را به دنیا اثبات کرده است، تاکید کرد: امروز نیز جمهوری اسلامی ایران در سطحی از اقتدار قرار دارد که دشمنان فکر حمله نظامی علیه ایران را باید از سر خود دور کنند.

 

دریادار فدوی بیان کرد: امروز شاهد هستیم که دشمنان کشورمان، تمامی توان خود اعم از نظامی و اقتصادی و رسانه‌ای را حول محور و یک کانون اصلی یعنی نابودی جمهوری اسلامی ایران تجمیع کرده‌اند اما با این وجود نتوانستند به هدف خود نائل شوند.

 

وی با اشاره به سیره شهدا افزود: تمامی رزمندگان ما در دوران هشت ساله دفاع مقدس با نیت پاک و خدایی در جبهه‌های حق علیه باطل حاضر شدند و وصیت نامه‌های به جا مانده از شهدای دوران هشت ساله دفاع مقدس بهترین موید این مسئله است.

 

منبع:تسنیم

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون