تاریخ خبر: کد خبر: 4159

معاون سابق مطبوعاتی وزارت ارشاد پیرامون توقیف رسانه های انقلابی به «قاصدنیوز» گفت:

احیاکنندگان استبداد سابق توسط مردم طرد خواهند شد

مسائه حذف جریان‌های انقلابی به‌یقین غیرممکن است، هیچ‌کس در طول این 36 سال قادر به این کار نبوده است.

احیاکنندگان استبداد سابق توسط مردم طرد خواهند شد

معاونت سابق مطبوعاتی وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار «قاصدنیوز» پیرامون توقیف رسانه‌های ارزشی گفت: اگر کسانی که در جمهوری اسلامی به قدرت رسیده اند و بخواهند استبداد سابق قبل انقلاب را احیا کنند و مانع اجرای عدالت و آزادی بیان شوند، این‌ها قطعاً از طرف مردم طرد خواهند شد.

 

محمدعلی رامین تأکید کرد: افراد در مدتی که بر اریکه قدرت هستند نباید خودشان را جاودانه پنداشته و با احساسی افراط‌گرایانه، خود را مطلق‌العنان فرض کنند و نباید از انتقاد به مفاسد و انحرافات جلوگیری کنند.

 

وی اظهار داشت: مسائه حذف جریان‌های انقلابی به‌یقین غیرممکن است، هیچ‌کس در طول این 36 سال قادر به این کار نبوده است. فشارهای آمریکا و اسرائیل و حتی جنگ تحمیلی نتوانسته نیروهای انقلاب را منزوی کند و اکنون نیز کسی نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

 

دبیر کل بنیاد جهانی هولوکاست در پایان افزود: اگر رسانه‌های نیروهای انقلابی بسته و تعطیل شوند،  به زیان نظام و جریان‌های انقلابی در جهان است و اشتباهی است که دوستان مسئول مرتکب می‌شوند، که باید خودشان متوجه آن باشند و در غیر این صورت ملت انقلابی و رهبر انقلابی ما حتماً آن‌ها را متنبه خواهند کرد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون