تاریخ خبر: کد خبر: 3802

فیلم حمله علی مطهری به نمایندگان مجلس منتشر شد

این اظهارات از شخصیتی مانند علی مطهری که بارها ثابت کرده از درک و فهم بسیاری از بدیهیات ناتوان است عجیب نیست اما در ادامه مخاطبان گرامی می توانند با مشاهده فیلمی که از نطق وی در مجلس منتشر شده، به راحتی قضاوت کنند عامل اصلی درگیری های روز یکشنبه بهارستان چه کسی بوده است؟ و آیا اساسا نماینده ای که برای برخورد با دیگر نمایندگان منتقد خود اقدام به هل دادن و زدن «کف گرگی» می کند، حداقل معیارهای حضور در مجلس را که روزگاری بزرگانی چون مدرس در آن بودند را دارد یا خیر؟

فیلم حمله علی مطهری به نمایندگان مجلس منتشر شد

به فاصله دو روز بعد از جنجال علی مطهری در مجلس شورای اسلامی بواسطه نطق جنجالی اش در دفاع از سران فتنه، وی امروز با انتشار متنی توهین آمیز، با معیار حق دانستن خویش، در توهینی آشکار به نمایندگان منتقدش در مجلس اشاره کرد و  نوشت: «قاعدتا این‌ها اگر در روز عاشورا بودند در لشکر عمر سعد به ایجاد سر و صدا می‌پرداختند تا سخن حق به گوش مردم نرسد!»

به گزارش قاصدنیوز، مطهری که طی چند سال اخیر بارها و بارها ثابت کرده ید طولایی در «شیرین بازی سیاسی» دارد و معمولا از هیچ تلاشی نیز برای مطرح شدن در عرصه رسانه ها غافل نیست، این بار نه تنها در روز یکشنبه به هل دادن و زدن کف گرگی به برخی نمایندگان منتقدش در مجلس پرداخته است بلکه امروز با فرار به جلو و قرار دادن خود در جایگاه امام حسین علیه السلام، نمایندگانی را که به نطق وی اعتراض کرده اند را در صف عمر سعد دانسته است!

 

مطهری در حالی این مواضع مضحک را اتخاذ کرده است که تاکنون حاضر نشده چنین تعبیری را برای اراذل و اوباش روز عاشورای 88 بکار گیرد و بر اساس منطق این نماینده بصیر! حمله کنندگان به مقدسات در عاشورای 88 در سپاه امام حسین و عزاداران حسینی در صف یزید تعریف می شوند.

 

البته این اظهارات از شخصیتی مانند علی مطهری که بارها ثابت کرده از درک و فهم بسیاری از بدیهیات ناتوان است عجیب نیست اما در ادامه مخاطبان گرامی می توانند با مشاهده فیلمی که از نطق وی در مجلس منتشر شده، به راحتی قضاوت کنند عامل اصلی درگیری های روز یکشنبه بهارستان چه کسی بوده است؟ و آیا اساسا نماینده ای که برای برخورد با دیگر نمایندگان منتقد خود اقدام به هل دادن و زدن «کف گرگی» می کند، حداقل معیارهای حضور در مجلس را که روزگاری بزرگانی چون مدرس در آن بودند را دارد یا خیر؟

 

منبع:رجا

کلمات کلیدی

 • بهار 7 26

  چرا این فیلم رو منتشر می کنید؟ چرا این آدم کوچک رو بی دلیل بزرگ می کنید؟

 • 6 19

  این آدم که شایدنشودکفت روخعمرسعدهم سفیدکرده من نمی دانم دستگاه امنیتی چکارمکننداکرکسی غیزاین شخص بودهم اینکونه برخوردمیکردنددکی این مردک ازحدگزرذنده بایدگوشمالی بش تادیر نشده

 • احمدرضا هدایتی 6 18

  به خدا این آدم همون ابوموسی اشعريه

 • حمیده 7 18

  من متاسفم وقتی پسری چون علی مطهری خون پدرش را پایمال میکند دیگر چه انتظاری از بقیه هست مسولین مملکتی ما تا کی میخوان با خاءنین مدارا کنندحمایت از دشمنان نظام تا کی ،وقتی عاملان اصلی خیانت هنوز زنده اند بایدهم عده ای دست به گستاخی بزنند.

 • ممد 13 1

  در جواب دوستمون اره!!! دستگاه های امنیتی چیکار میکنن که امسال خاوری ازادن ؟؟؟؟

 • سجاد 15 4

  مرگ بر شما افراطی ها، نفرین خدا و پیامبر خدا بر شما افراطی ها که دین و آیین راستین پیامبر خدا و سیره ی حیات بخش امیرالمومنین علی بن ابیطالب( سلام الله علیهما) را بازیچه ی تامین منافع خود کرده اید و به آقای علی مطهری اینگونه توهین می کنید. شما افراطی ها ، اصلی ترین دشمن حضرت ولی عصر ( عجل الله تعالی فرجه ) هستید. ننگتان باد. شرمتان باد

 • رحمانی 5 16

  ننگ بر انسان حقیری چون او که در پی بزرگ کردن خود با سخنان سخیف و دشمن شاد کن می باشد آیا ایشان نماینده شده تا دل صهیونیستها را بدست آورد؟

 • شریفی 13 3

  سلام :درودبی کران خداوندبرفرزنددلیر شهیدمطهری خجالت بکشید این شما افراطیونی که دست داعش را ازپشت بسته ایدودوست داریدکه هرکس حرف حق می زندرا بلافاصله اعدام کنندجای بسی تاسف است که شما نه تنها برای جامعه مفیدنیستیدبلکه برای خانواده خودتان هم مشکل سازید

 • sun 4 0

  عباراتی مثل فتنه،ساختار شکنانه،توهین های کودکانه مثل «از درک بدیهیات...»عباراتی هستند که شما خودتان را پشت آن پنهان کرده اید تا دیکتاتوری را تعبیر دیگری نمایید،عین این رفتارهای خودتان وطرف مقابل را در امریکا طوردیگری تعبیر خواهید کرد،البته اگراتفاق بیفتد،اون موقع فتنه اسمش میشه عتراض مردمی،وپاسخ هاش میشه سرکوب.به راستی چرا؟

 • 1 0

  دستش درد نکنه و روح پدرش گرامی که چنین شیر مردی را مثل مرتضی علی تربیت کرده سلام به رهبری.نابود دشمنانش

 • محمودک 1 0

  واقعا علی مطهری یکی از انسانها باشرف حقیقت خواه زمان همیشه ازحق دفاع کرده خراب کردن چنین شخصیتی بخاطر مسایل جناهی ظلم

ارسال نظر

تریبون