تاریخ خبر: کد خبر: 3113

یکی از سران فتنه در نامه ای خواستار شد/

وکالت کروبی به علی مطهری!

اینانی که همین الان به حکم قانون که از سوی شورای نگهبان در خصوص انتخابات سال 88 صادر شده است پایبند نیستند از کجا معلوم که به حکم دادگاه که ما هم خواستار برگزاری آن و مجازات این خائنین هستیم پایبند باشند!؟ زیرا کمترین حکمی که در خصوص این محاربین و منافقین همچون کروبی و موسوی می شود داد اعدام هست.

وکالت کروبی به علی مطهری!

سایت ضد انقلابی سحام نیوز در خبری مدعی شد که کروبی فتنه گر به علی مطهری برای پیگیری برگزاری دادگاه علنی به “طرفیت از وی” وکالت داده است!

 

بنا بر این گزارش در این مطلب با اشاره به نامه ای که از طرف خانواده این فتنه گر محصور برای مطهری ارسال شده٬ در خصوص حصر وی آمده است: “در این پرونده بازداشت و مجازاتی اعمال شده که تاکنون حکم و موضوع اتهام آن نه ابلاغ شده و نه تفهیم، نه پرونده ای به مراجع صالح قضائی ارسال شده و نه مقدمات محاکمه و دفاع از آن فراهم گردیده. آیا این امر معنایی جز فرسایشی کردن موضوع و اتمام بی سر و صدا این پرونده ملی دارد؟”

 

همچنین سایت ضد انقلابی جرس نیز در همین خصوص ضمن باز نشر این نامه لقب شجاعت را به مطهری داده و عنوان داشته: " شجاعت مثال زدنی علی مطهری به عنوان نماینده مجلس و یکی از معدود تریبون داران مستقل از حاکمیت٬ باعث شده تا مهدی کروبی در این نامه از وی بخواهد که به وکالت از وی٬ پیگیر موضوع تعیین وضعیت (رفع حصر یا برگزاری دادگاه علنی) خود باشد."

 

اما آنچه در این خصوص گفتنی است این است که:

1- ظاهرا حماقت های مطهری در دفاع بدون دلیل و غیر قابل قبول از سران فتنه طمع دست یابی به وی را در دل دشمنان چند برابر کرده است و هر روز برای وی نقشه های جدیدی در مقابله با نظام می کشند و مطهری هم چشم گوش بسته و به قول کلام الهی "صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَعْقِلُونَ " به اوامر آنان گوش فرا می دهد!

 

2- اما کروبی و خانواده وی باید قبل از نوشتن این نامه به این مطلب پاسخ می دادند که اگر آنان در پی راهکار به زعم آنان قانونی برای مشکل این فتنه گر محصور هستند پس چرا در سال 88 برای جلوگیری از آنهم فجایع به قانون تمسک نکردند؟ و چرا بجای جستجوی راهکار قانونی به محاربه روی آوردند.

 

مگر قانون جمهوری اسلامی که اینان تازه به فکر آن برای خلاصی از جرم خویش هستند برای اعتراض دروغین آنان راه حل مشخص نکرده بود پس چرا راه مقابله با نظام را در براندازی و آشوب دیدند و الان که کارشان به اینجا رسیده است ندای قانون قانون سر می دهند!

 

و ثانیا اینانی که همین الان به حکم قانون که از سوی شورای نگهبان در خصوص انتخابات سال 88 صادر شده است پایبند نیستند از کجا معلوم که به حکم دادگاه که ما هم خواستار برگزاری آن و مجازات این خائنین هستیم پایبند باشند!؟ زیرا کمترین حکمی که در خصوص این محاربین و منافقین همچون کروبی و موسوی می شود داد اعدام هست.

 

و ثالثا مگر شما محاکم ایران را که هم اکنون برای بسیاری از معاندین و منافقین همچون تاجزاده، سحرخیز و... برگزار شده و حکم داده است قبول کرده اید و آن را عادلانه می دانید که می خواهید برای دلقکان دست آمریکا و اسراییل (کروبی و موسوی) دادگاه برگزار نمایید!

 

منبع: عصر امروز

 

::.. پرونده: سخنان علی مطهری در دانشگاه فردوسی مشهد ..::

کلمات کلیدی

  • مهدی 0 1

    قاصدک جان دقیقا مورد نظر آیه شریفه (صم بکم عمی فهم لا یعقلون) هستی یعنی جهل مرکب

  • محمد 0 1

    چه عجیب هرکس راست بگه میشه ضد انقلاب. استقلال ازااااااااادی جمهوری اسلامی. جانم فدای ایران اسلامی. جانم فدای سید علی

ارسال نظر

تریبون