تاریخ خبر: کد خبر: 8167

باوجود اهمیت ارائه گزارش عملکرد به مردم/

علت حضور کم‌رنگ نمایندگان شورای شهر در فضای مجازی چیست؟ + جدول

تنها یک سوم از نمایندگان شورای اسلامی شهر مشهد برای به‌روز‌رسانی سایت خود اهمیت قائل شده‌اند و با کمال تعجب، از این بین، تنها یک نماینده در شبکه‌های اجتماعی به بیان گزارش عملکرد خود پرداخته است.

علت حضور کم‌رنگ نمایندگان شورای شهر در فضای مجازی چیست؟ + جدول

به گزارش «قاصدنیوز»، حضور نمایندگان شورای اسلامی شهر مشهد در فضای مجازی یکی از راه‌های اصلی ارتباط آن‌ها با مردم است و مردمی که سیاست‌گذاری‌های کلان شهر خود را به این 25 نفر سپرده‌اند، انتظار دارند منتخبان‌شان زمان کافی برای برقراری این ارتباط مصروف سازند.

 

علاوه بر این، شرح عملکرد نمایندگان در سایت ها و صفحات مجازی متعلق به آن‌ها، نقش بسزایی در بررسی عملکرد ایشان و نیز قضاوت مردم از خادمان پایتخت معنوی ایران اسلامی دارد.

 

این در حالی است که جستجوی خبرنگار قاصدنیوز در فضای مجازی از فعالیت حداقلی اعضای شورای چهارم در این عرصه حکایت دارد؛ به طوری که تنها هفت نفر از  آن‌ها برای به‌روز‌رسانی سایت خود اهمیت قائل شده‌اند و با کمال تعجب تنها یک نماینده در شبکه‌های اجتماعی به بیان گزارش عملکرد خود پرداخته است.

 

گرچه سایت رسمی شورای شهر مشهد به بیان گزارش کلی و رسمی از نمایندگان شورا می‌پردازد اما این گزارش به نسبت فعالیت‌های اعضا مختصر بوده و تعامل و ارائه گزارش عملکرد به مردم، با درج چند خبر آن هم در گوشه ای از یک سایت رسمی محقق نمی‌شود.

 

 

 

نتیجه این جستجو را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

 

site

 

 

مرتبط:

- پرونده «شاخصه‌های بررسی عملکرد اعضای شوراهای شهر»

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون