تاریخ خبر: کد خبر: 4444

پس از کتاب «من زنده ام» با تیراژ سیصدهزار نسخه/

مسابقه سراسری کتاب «خانواده» برگزار می‌شود+مراکز فروش در مشهد

اولین کتاب این سلسله مسابقات، کتاب فوق‌العاده اثرگذار «من زنده‌ام» نوشتۀ سرکار خانم دکتر معصومه آباد بود.خوشوقتانه این کتاب اثرگذار در مدت کمتر از دو ماه برگزاری مسابقه به تیراژی بالغ‌بر سیصد هزار نسخه از ابتدای چاپ آن رسید.

مسابقه سراسری کتاب «خانواده» برگزار می‌شود+مراکز فروش در مشهد

به گزارش «قاصدنیوز»، مجمع ناشران انقلاب اسلامی با همکاری مراکز فرهنگی و مؤسسات مردمی با طراحی سلسله مسابقاتی تحت عنوان کلی «کتاب وزندگی» در نظر دارد گامی کوچک در جهت ترغیب مردم به مطالعۀ کتاب‌های ویژه بردارد.


اولین کتاب این سلسله مسابقات، کتاب فوق‌العاده اثرگذار «من زنده‌ام» نوشتۀ سرکار خانم دکتر معصومه آباد بود.خوشوقتانه این کتاب اثرگذار در مدت کمتر از دو ماه برگزاری مسابقه به تیراژی بالغ‌بر سیصد هزار نسخه از ابتدای چاپ آن رسید.


دومین کتاب، کتاب پُرمغز، کاربردی و شیرین «خانواده»، حاوی بیانات مقام معظم رهبری در موضوع سبک زندگی و شیوه‌های قوام‌بخشی به نهاد خانواده است که به سبک ساخت یک جلسۀ مطول مطوی توسط نشر صهبا به نگارش درآمده است. نثر این کتاب، به‌گونه‌ای است که عموم مردم، علی‌الخصوص جوانان عزیز، خود را مخاطب آن بیانات می‌یابند و شیرینی آن کلام بر کام آن‌ها خواهد نشست.


خوشوقتانه حدود چهل هزار نسخه از این کتاب اثرگذار در مدت کمتر از دو سال به فروش رسیده، لیکن با حمایت اساتید، صاحب‌نظران و کارشناسان و همچنین با تلاش ویژۀ فعالان و مراکز فرهنگی، این کتاب می‌تواند و شایسته است که به مخاطبان میلیونی در میان آحاد مردم دست یازد.


این کتاب باقیمت ۴۰۰۰ تومان تهیه‌شده است که نسبت به قیمت قبلی کتاب کاهش در قیمت داشته است و از ۲۲ بهمن‌ماه در مسیرهای راهپیمایی این روز خدایی و در پس‌ازآن در تمام کتاب‌فروشی‌ها و مراکز توزیع محصولات فرهنگی قابل تهیه است.


به همراه کتاب، سؤالات مسابقه و نحوه پاسخگویی و برچسب کد ده‌رقمی شرکت در مسابقه قرار دارد.
کسانی که قبلاً کتاب را باقیمت بالاتر تهیه‌کرده‌اند نیز می‌توانند با خرید کد ده‌رقمی شرکت در مسابقه به قیمت ۱۰۰۰ تومان از طریق همین سایت، در مسابقه‌ به‌صورت انفرادی شرکت نمایند.


جایزه مسابقه حقیقتاً خواندن و لذت بردن از این کتاب کم‌نظیر است اما باهمت دستگاه‌های مسئول و برخی مراکز فرهنگی تعدادی جایزه مادی و معنوی ازجمله سفر زیارتی و سکه بهار آزادی باارزش بیش از یک میلیارد ریال تدارک شده است که می‌تواند اختصاصی مراکز فرهنگی نیز تدارک شود و در طی برگزاری مسابقه افزایش نیز خواهد داشت.

 

مراکز فروش در مشهد مقدس:

کتاب آفتاب: چهارراه شهدا، روبروی شیرازی 14، پاساژ رحیم‌پور تلفن 32222204

مرکز فرهنگی ولیعصر: میدان 10 دی، ابتدای امام خمینی(ره) 34 ، پلاک5 تلفن : 38534990

پاتوق کتاب : چهارراه شهدا، خ آیت‌الله بهجت، نبش بهجت 7 تلفن : 32220119

بچه‌های آفتاب : پنج راه سناباد ، جنب البسکو ، طبقه 1-  تلفن : 38469173

فروشگاه آرمان: خ حر عاملی،حر عاملی9،چهارراه دوم سمت چپ تلفن : 37272600

کتاب پایداری: چهارراه نخریسی ، مجتمع امام رضا (ع) تلفن:09353405461

 

کلمات کلیدی

 • 0 0

  خداخیرتون بده اطلاع رسانی میکنین.کتاب آفتاب چهارراه شهدا مگه تعطیل نشده؟

  • قدسی 0 0

   سلام‌علیکم.
   کتابفروشی آفتاب گرچه تعطیل شده اما فعلا انبار که جنب کتابفروشی سابق است، پاسخ‌گوی مشتریان گرامی هست. تلفن‌ها نیز برقرارند.

   یا حق

ارسال نظر

تریبون