تاریخ خبر: کد خبر: 2830

استقبال مردم مشهد و شیراز از «شیار 143»

نماینده اکران استانی «شیار ۱۴۳» از استقبال مردم مشهد و شیراز و همچنین تلاش برای اکران فیلم در شهرهای بدون سینما با استفاده از ظرفیت سالن‌های مختلف خبر داد.

به گزارش قاصدنیوز، محرم براتی نماینده اکران استانی این فیلم سینمایی درباره آمار فروش «شیار 143» گفت: طرح کمک به اکران فیلم‌های سینمایی در شهرستان‌ها به منظور کمک به سینماداران در شهرستان‌ها و همچنین تبلیغ آثار سینمایی برنامه ریزی شده است. برهمین اساس نمایندگان استانی فیلم سینمایی «شیار 143» علاوه بر تهران در 16 شهر دیگر نیز فعال شده‌اند.
 
وی افزود: تا کنون نمایندگان فیلم «شیار 143» در استان‌هایی چون خوزستان، فارس، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، گلستان، گیلان، مازندران، کردستان، مرکزی، قزوین، آذربایجان غربی و اردبیل فعالیت خود را آغاز کردند.
 
براتی با اشاره به اینکه هنوز تبلیغات این فیلم در شهرستان‌ها آغاز نشده است، بیان کرد: با این وجود خوشبختانه در شهرهایی چون مشهد و شیراز با استقبال خوب مردمی از فیلم «شیار 143» مواجه بوده‌ایم.
 
نماینده اکران «شیار 143» اضافه کرد: کار اصلی نمایندگان استانی فیلم «شیار 143» این است که با توجه به شناخت از فرهنگ جغرافیایی استان محل زندگی خود بهترین تبلیغ را در جهت معرفی فیلم ارائه کنند. همچنین یکی از برنامه‌های ما این است که تازه‌ترین تجربه سینمایی نرگس آبیار را در شهرهایی که فاقد سینما هستند نیز به نمایش درآوردیم.
 
براتی که یکی از اعضای موسسه پخش فیلمیران نیز هست در پایان صحبت‌های خود به فضاهایی که برای نمایش فیلم «شیار 143» در شهرهای فاقد سینما در نظر گرفته شده است اشاره کرد و گفت: اغلب ارگان‌های دولتی مانند اداره‌های ارشاد در استان‌ها سالنی شبیه به آمفی تئا‌تر دارند بنابراین از هر فضایی که بتوان فیلم را در شهرهای فاقد سینما به نمایش گذاشت استفاده خواهیم کرد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون