تاریخ خبر: کد خبر: 3096

کروبی پدر معنوی علی مطهری است

ادواردو آنیلی طی نامه ای پدرش را پدر زمینی لقب داده بود در حالی که او امام خمینی (ره) را پدر معنوی خود می دانست. حالا هم باید بگوئیم که شهید مطهری پدر زمینی علی مطهری است و پدر معنوی او آقای کروبی است.

کروبی پدر معنوی علی مطهری است

به گزارش قاصدنیوز، دکتر محمد حسن قدیری ابیانه در همایش «تمدید مذاکرات فرصت‌سازی یا فرصت سوزی» که شب گذشته در مسجد امام سجاد (ع) برگزار شد، اظهار کرد: علی مطهری در باور دینی‌اش مشکل دارد و نام وی نیز در شناسنامه علی فریمانی ثبت شده نه علی مطهری. 


سفیر سابق ایران در مکزیک با بیان اینکه «علی مطهری نان اعتبار پدر را می‌خورد و با اعتبار پدر به مجلس راه یافت»، تصریح کرد: براساس قانون حق تالیف، یک کتاب تا 30سال حق تالیف دارد اما علی مطهری برای افزایش درآمد حق تالیف را برای کتب شهید مطهری به 50سال افزایش داد تا از این طریق کسب درآمد کند. 
وی با اشاره به اینکه علی مطهری برای کسب درآمد بیشتر قانون تالیف کتاب را برای خویش عوض کرد، خاطر نشان کرد: وی با صراحت می‌گوید من نظر آیت الله خامنه‌ای را قبول ندارم، بله آقایان مسعود رجوی، اوباما و نتانیاهو نیز نظر رهبری را قبول ندارند. 


قدیری ابیانه با تاکید بر اینکه انحرافات زیادی در علی مطهری مشهود است، عنوان کرد: ادواردو آنیلی طی نامه ای پدرش را پدر زمینی لقب داده بود در حالی که او امام خمینی (ره) را پدر معنوی خود می دانست. حالا هم باید بگوئیم که شهید مطهری پدر زمینی علی مطهری است و پدر معنوی او آقای کروبی است.


 

روح شهید مطهری هم برای هدایت فرزندش دعا می‌کند
سفیر سابق ایران در مکزیک با اشاره به اینکه «علی مطهری در حمایت از سران فتنه می‌گوید پیغمبر اسلام هم نمی‌تواند حکم سنگین بدهد و بدون شنیدن دفاعیات حکم صادر کند»، افزود: مگر امام علی (ع) برای محاکمه ابن ملجم دادگاه تشکیل داد و حکم تنها یک ضربه شمشیر را برای او برید، مگر امام خمینی (ره) دادگاه تشکیل دادند تا سلمان رشدی را مجازات کنند؟ 


قدیری ابیانه عنوان کرد: امیدوارم که خداوند ایشان را از انحرافات نجات دهد، قطعا روح شهید مطهری هم برای هدایت فرزندش دعا می کند. وی با اشاره به اینکه رگه های انحرافات در علی مطهری تشخیص داده می‌شود، اما وی هنوز پرده نفاق را کامل کنار نزده است ادامه داد: وی هنوز انحراف خود با اسلام را با صراحت بیان نکرده، در حالی که در باطن نسبت به اسلام انحراف دارد. 


قدیری ابیانه با اشاره به بخشی از سخنان علی مطهری در مشهد مبنی بر اینکه «در فتنه دو طرف باید محاکمه شوند»، افزود: وی دلایل و توجیهات خود را در خصوص فتنه این چنین بیان می‌کند، چرا احمدی‌نژاد شال سبز بر گردن آویخته و پیروزی خود را جشن گرفت. 

 

دیکتاتوری از این بالاتر!

سفیر سابق ایران در مکزیک با اشاره به اینکه موسوی نه قانون، نه شورای نگهبان، نه مجلس و نه رهبر را قبول دارد، و می خواست فقط نظر او اعمال شود عنوان کرد: دیکتاتوری از این بالاتر!

 


آقای ظریف زیادی لبخند زد.

وی با اشاره به اینکه «برخی از افراد معتقدند اگر مذاکره می‌کنیم و لبخند می‌زنیم آمریکا از دشمنی‌اش منصرف می شود، چرا مذاکره نکنیم؟»، ادامه داد: انجام مذاکرات و نتیجه نگرفتن به این عده از آدم‌های سخیف همچون سحر خیز و اصلاح طلبان خواهد فهماند که آمریکا هیچ گاه از دشمنی با ملت ایران منصرف نخواهد داشت. 

 


قدیری ابیانه با اشاره به اینکه «رهبری با طرح نرمش قهرمانانه همچنان به مذاکرات بدبین بود، در حالی که دکتر روحانی همچنان خوشبین»، عنوان کرد: اوباما اذعان می‌کند که لغو تحریم‌ها قابل مذاکره نیست و مذکرات را تمدید می‌کند و اگر ایران این تمدید را قبول نکرد به جهانیان طوری جلوه می‌دهد که در صورت نتیجه نیافتن مذاکرات ایران مقصر است. 


سفیر سابق ایران در مذاکرات با بیان اینکه «هر چند که گروه مذاکره کننده لبخند زدند و آقای ظریف هم زیادی لبخند زد»، یادآور شد: اگر مذاکرات به نتیجه برسد خدا را شاکریم و اگر به نتیجه نرسد این امر موجب آگاهی و ایجاد دشمن شناسی خواهد شد. 


وی با تاکید بر اینکه «ذات اسلام ضد استکبار است »، افزود: از دید یک خارجی، این که ۶ طرف مذاکره کننده در یک طرف میز با ایران به منظور انرژی هسته‌ای چانه زنی می‌کنند، ایران بسیار با صلابت است. 


قدیری ابیانه با بیان اینکه «یک روزنامه غربی از فریاد زدن ظریف بر سر کری خبر داد»، و افزود: گاهی اوقات روزنامه‌های غربی بدون اینکه بخواهند به نفع ایران عمل می‌کنند و هیات ایرانی باید بداند که ایران پیشتیبانی خدا، حمایت رهبری، مردم و نیروی بسیج را دارد. 

 

دانشمندان هسته‌ای تهدید را به فرصت تبدیل کردند
وی افزود: اگر بخواهیم آمریکا از اعمال تحریم‌هایش کوتاه بیاید باید به این کشور ثابت کنیم که تحریم‌ها در ما اثری ندارد، به طور مثال در گذشته، ایران قادر به تولید صفحات سوخت ۲۰ درصد که برای تولید رادیو داروها کاربرد دارد نبود و آن را خریداری می کرد و دشمن هم از این نقطه ضعف استفاده کرد و با نفروختن این صفحات می خواست جان و سلامت یک میلیون ایرانی را به گروگان گیرد، همین امر سبب شد دانشمندان هسته‌ای، این تهدید را به فرصت تبدیل کرده و تمام تلاش خود را در تولید صفحات ۲۰ درصدی به کار گیرند. 
قدیری ابیانه ادامه داد: در حال حاضر که ایران می‌تواند صفحات سوخت ۲۰ درصدی مورد نیاز را تولید کنیم و آمریکا حاضر به فروش آن شده است.


سفیر سابق ایران در مکزیک عنوان کرد: اگر در تمامی عرصه‌ها این کار ادامه یابد، دیگر تحریم معنا ندارد. وی با بیان اینکه «اگر تحریم‌های اعمال شده بر ایران بر کشورهایی توسعه یافته‌ای همچون آلمان و انگلیس پیاده می‌شد، اقتصاد کشورهای مذکور قطعا فلج می‌شد»، افزود: کارشناسان آمریکایی طی سفری به ایران گزارشی دادند که در ایران قحطی نیامده است. 


قدیری با اشاره به اینکه «آنان به دنبال قحطی در ایران بودند»، افزود: مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را برای رهایی از وابستگی اقتصاد به نفت و مقابله با تحریم ها ضروری می دانند.

 
 
منبع: پایگاه خبری صبح توس
 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون