تاریخ خبر: کد خبر: 6864

مجید مجیدی فیلم انیمیشن می‌سازد

مهران کاشانی گفت: نگارش فیلمنامه انیمیشن سه بعدی مجید مجیدی پایان یافت.

مجید مجیدی فیلم انیمیشن می‌سازد
به گزارش قاصدنیوز، مهران کاشانی از فیلم‌نامه‌نویس کشور در گفت‌وگو با ایسنا منطقه خراسان، در خصوص فعالیت‌های اخیر خود در حوزه فیلمنامه نویسی اظهار کرد: ساخت این انیمیشن سه بعدی بسیار پیچیده و زمانبر است که احتمالا به مدت پنج سال به طول می‌انجامد.

 

وی اضافه کرد: موضوع این انیمیشن اسطوره‌ای است و برای سنین کودک و نوجوان طراحی شده است.

 

کاشانی خاطرنشان کرد: همچنین فیلمنامه فیلم دختر به کارگردانی رضا میرکریمی را هم به پایان رسانده‌ام و تا دو روز دیگر مراحل فیلمبرداری این فیلم نیز آغاز می‌شود.

 

این فیلم‌نامه‌نویس در خصوص اهداف خود از برگزاری ورک‌شاپ در مشهد گفت: اعتقاد دارم که بچه‌های شهرستان به دلیل اینکه از امکانات تهران محرومند نسبت به تهرانی‌ها توجه، تمرکز و فرصت بیشتری را برای فعالیت‌های هنری هزینه می‌کنند؛ اینگونه رفتارها و توجهات متاسفانه در تهران نیست و اتفاقا در شهرستان‌ها استعدادهای ناب‌تری وجود دارد.

 

وی ادامه داد: در شهرستا‌ن‌ها معمولا به دلیل اینکه افرا مسیر سختی را برای رسیدن به هدف خود طی می‌کنند، به همین دلیل مشتاق ترند؛ می‌توانم بگویم سهم بیشتر سینمای امروز متعلق به افراد شهرستانی بوده است؛ علاقه‌مندان شهرستانی اصیل‌ترند و معمولا از حاشیه‌ها به دور هستند.

 

کاشانی در خصوص برگزاری این کارگاه تصریح کرد: کارگاه های سه روزه مشتمل بر سه مفهوم ایده، روایت ساختار در زمینه فیلم‌نامه‌نویسی از 27 تا 29 مهر ماه در حال برگزاری است که در آن به مباحث پایه‌ای سینما تا دیگر مباحث مربوط به ایده‌پردازی در فیلمنامه نویسی پرداخته می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: کارگاه ها معمولا بهانه‌های خوبی برای تلنگر زدن به افراد است تا به سمت تخصصی شدن بروند؛ همچنین  در کارگاه‌ها به دلیل فشرده بودن، تمرکز روی موضوعات ساختاری و پایه‌ای وجود دارد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون