تاریخ خبر: کد خبر: 3488

«شیار143» در مرز 3میلیارد

فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ساخته نرگس آبیار به فروش دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومانی دست یافت و «چند متر مکعب عشق» جمشید محمودی نیز ۵۱ میلیون تومان فروش داشته است.

به گزارش قاصدنیوز، فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ساخته نرگس آبیار به فروش دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومانی دست یافت و «چند متر مکعب عشق» جمشید محمودی نیز ۵۱ میلیون تومان فروش داشته است.

 

فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ساخته نرگس آبیار تا پایان روز پنج‌شنبه ۴ دی ماه به فروشی بالغ بر ۲ میلیارد و ۹۰۰ تومان دست یافت.

 

علی سرتیپی مدیرعامل مؤسسه فیلم ایران، فروش این فیلم را در تهران یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و در شهرستان یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: علاوه بر تهران و شهرستان این فیلم در اکران‌های جنبی و دانشگاهی نیز ۳۰۰ میلیون تومان به فروش رسیده است و هم اکنون ۷۵ سینما به سرگروهی سینما آزادی در اختیار دارد.

 

بنا بر این گزارش، فیلم سینمایی «آنچه مردم در مورد زنان نمی‌دانند» ساخته قربان محمدپور نیز فروش خود را به مرز یک میلیارد تومان نزدیک کرد.

 

این در حالی است که آخرین ساخته قربان محمدپور در تهران ۶۷۰ میلیون تومان و در شهرستان ۲۵۰ میلیون تومان از گیشه را نصیب خود کرده و در حال حاضر ۳۵ سینما به سرگروهی سینما قدس در اختیار دارد.

 

همچنین عبدالله علیخانی مدیرعامل مؤسسه پویا فیلم  فروش فیلم سینمایی مستانه را تا پایان روز پنج‌شنبه ۴ دی ماه ۳۴۰ میلیون تومان اعلام کرد.

 

بر اساس این گزارش، «خانه کنار ابرها» ساخته سیدجلال دهقانی اشکذری نیز طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه به ۵ میلیون فروش دست یافت.

 

این فیلم در حال حاضر ۹ سینما در اختیار دارد و سینمای استقلال را به عنوان سرگروه خود برگزیده است و اما فیلم سینمایی «چندمترمکعب عشق» ساخته جمشید محمودی نیز طی ۷ روز اکران به فروش ۵۱ میلیون تومانی دست یافت.

 

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری فروش این فیلم را در روز چهارشنبه ۸٫۵ میلیون تومان و پنج‌شنبه ۱۱٫۵ میلیون تومان در تهران عنوان کرد. «چندمترمکعب عشق» در حال حاضر ۱۰ سینما در اختیار دارد.

 

همچنین طبق اعلام اسماعیلی مدیر شرکت رسانه مولود فیلم «تراژدی» به کارگردانی آزیتا موگویی پس از سه هفته اکران ۲۶۰ میلیون تومان در تهران و ۱۰۰ میلیون در شهرستان‌ها و در مجموع ۳۶۰ میلیون تومان فروش کرده است.

 

سعید خانی مدیر بخش مؤسسه نسیم صبا نیز  فروش فیلم سینمایی «بیگانه» ساخته بهرام توکلی را ۱۰۵ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این فیلم شب گذشته در سینمای تهران ۹ میلیون تومان از گیشه را نصیب خود کرده است و در حال حاضر ۱۰ سینما در اختیار دارد.

 
منبع: خبرگزاری فارس

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون