تاریخ خبر: کد خبر: 1873

برگزاری ٢٥ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیر فرهنگسرای پایداری از برگزاری ٢٥ عنوان برنامه به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس خبر داد.

برگزاری ٢٥ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش قاصدنیوز، حامد صادقی با اعلام این خبر گفت: موضوع محوری برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال در دو محور حضور فعال در برنامه‌های دینی و انقلابی و میزان از خودگذشتگی در مناسبات اجتماعی است.

 

وی افزود: در سطح سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد ٢٥ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در نظر گرفته شده است که مجری برگزاری برخی از این برنامه فرهنگسرای پایداری خواهد بود.

 

مدیرفرهنگسرای پایداری در ادامه به اجرای برخی از برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال اشاره کرد و گفت: همایش تجلیل از مادران شهدا همراه با اکران فیلم شیار ١٤٣ با حضور عوامل فیلم، اجرای نمایش شب‌های شیدایی در پارک کوهسنگی( ٧ شب اجرا-٢٧ الی٣١شهریور- ٣ مهرماه)، هم‌زمان با عطرافشانی سراسری گلزار شهدا در روز سوم مهرماه، حرکت نمادین اتوبوس‌های تزیین شده و ماشین‌های صوت در سطح شهر به طرف گلزار شهدا، حمایت و مشارکت در برگزاری نمایشگاه‌های دفاع مقدس در سطح شهر و غیره از جمله برنامه‌های فرهنگسرای پایداری در هفته دفاع مقدس خواهد بود.

 

صادقی تهیه ویژه‌نامه خراسان در جنگ با همکاری روزنامه شهرآرا، آغاز مسابقه قطب‌نما هم‌زمان با هفته دفاع مقدس، ویژه برنامه جبهه همین نزدیکی، تولید مجموعه نمایشگاهی تصاویر دفاع مقدس به‌منظور توزیع در بین ادارات، مدارس، مساجد و دانشگاه‌ها، اعزام راوی به مساجد و مدارس سطح شهر با مشارکت راویان و ... را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

 

گفتنی است برگزاری تورهای فرهنگسراهای کودک ویژه هفته دفاع مقدس، عطرافشانی مزار شهدای خواجه‌ربیع توسط پرسنل سازمان در روز سوم مهرماه، اکران شهری، پخش تیزر در قطار شهری، تهیه و تولید پیک شهروندی با موضوع دفاع مقدس و معرفی برنامه‌های هفته دفاع مقدس، برگزاری مسابقه خاطرات پدرم در مدارس مقطع متوسطه، پخش ١٠ فیلم برتر سینمای دفاع مقدس برای شهروندان در فرهنگسراهای سطح شهر، جمع‌آوری و تهیه نرم‌افزارهای موبایل در زمینه فرهنگ ایثار و شهادت و غیره از جمله برنامه‌هایی است که در هفته دفاع مقدس در فرهنگسراهای رسانه، بهشت و کودک و آینده برگزار می‌شود.

 

منبع: شهرآرا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون