تاریخ خبر: کد خبر: 8786

رئیس ستاد جوانان (رویش) حجت الاسلام رئیسی:

باید شهر به شهر و روستا به روستا با مردم حرف بزنیم/ ظرفیت ما نیروی کارآمد است نه پوستر و بنر

ما اولین بار اصلحی داریم که مقبول است. این لطف الهی است. باید راه بیفتیم شهر به شهر و روستا به روستا با مردم حرف بزنیم. ظرفیت ما نیروی کارآمد است نه پوستر و بنر.

 باید شهر به شهر و روستا به روستا با مردم حرف بزنیم/ ظرفیت ما نیروی کارآمد است نه پوستر و بنر

به گزارش «قاصدنیوز»، سید وحید موسویان رئیس ستاد جوانان (رویش) حجت الاسلام رئیسی در اولین همایش جوانان مؤمن انقلابی حامی این نامزد ریاست جمهوری که روز گذشته در مسجد فاطمه الزهرا(س) مشهد برگزار شد، گفت: نکته اول و راهبردی این است که ما در فعالیت اجتماعی و کنش سیاسی باید بدانیم در چه زمانه‌ای حضور داریم. امام صادق (ع) می‌فرمایند اگر کسی زمان‌شناس نباشد مسائل بر او مشتبه می‌شود و راه را گم می‌کند.

 

وی ادامه داد: قبل از اینکه به انتخابات برسیم باید بدانیم که ما مولفه‌ای داریم به نام انقلاب اسلامی. ما برای انتخابات به میدان نیامده‌ایم، برای اصلاح و پاسداری از خون شهدا به میدان آمده‌ایم. همچنین باید بدانیم فلسفه انقلاب اسلامی زمینه‌سازی ظهور است.

 

موسویان افزود: مسیر انقلاب اسلامی عموماً در انتخابات‌ها رقم خورده است و آن جریانی که مردم حاکم می‌کنند بر انقلاب، مسیر را مشخص می‌کند.

 

رئیس ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی اظهار کرد: تحولات جبهه مقاومت معطوف به ایران و تحولات ایران معطوف به رأی مردم است. تحول آفرینی در بستر کنش اجتماعی و سیاسی است. فقط 500 هزار رأی لازم بود تا دولت فعلی روی کار نباشد.

 

وی ادامه داد: رهبر انقلاب فرمودند خرمشهرها در پیش است و امروز هر کس دوست دارد بازو به بازوی جهان آرا اسمش در تاریخ نوشته شود الان باید به میدان بیاید.

 

رئیس ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی در بخش دیگری از سخنانش گفت: نکته دوم اهمیت قشر «جوان» است. کلید واژه جوان مؤمن انقلابی در این سال‌ها از دهان آقا نیفتاده است.

 

موسویان افزود: انقلاب بر محور جوان‌ها بودو جنگ را جوان‌ها پیش بردند. بعد از جنگ هرجا که جوانان روی کار آمدند و به آنها بها دادند کار پیش رفت. یک دستاورد در این نظام نیست که رد پای جوانان در آن نباشد. هر جا هم خطر پیش بیاید باز جوانان وسط می‌دانند.

 

وی تصریح کرد: امروز برای اولین بار یک ستاد مستقل و جوانانه تشکیل شده که در سراسر کشور از صدر تا ذیل آن همه جوان‌اند. تا الان در بیش از 27 استان این ستاد راه اندازی شده است.

 

رئیس ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی در ادامه خاطرنشان کرد: جریانی روی کار آمده که هم و غمش این است که انقلاب را از مسیرش خارج کند. امروز مهمترین مساله کشور اقتصاد است. کم کاری‌ها، بی‌تفاوتی‌ها، انحراف در برنامه‌ریزی‌ها کار را به جایی رسانده که اولین مساله کشور شده است شکم ملت. این برای ما شکست و عقب نشینی است.

 

موسویان افزود: وضعیت موجود غیر قابل تحمل است و باید این را به مردم گفت. مردم با امید به شعار امید دل بستند، مردم امید داشتند که به امید رأی دادند اما آنها امید مردم را ناامید کردند.

 

وی تصریح کرد: امروز با یک ادبیات سوگوارانه مواجهیم. ادبیاتی که هیچ امیدی در آن نیست. مدیران فعلی در قد و قواره کشور نیستند.

 

رئیس ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی در ادامه افزود: گفتند عزت را به پاسپورت بر می‌گردانیم اما کار به جایی رسید که مالدیو هم با ما قطع رابطه کرد. گفتند باید با کالای بنجل چینی مقابله کنیم اما بادام زمینی، حشره کش و کلنگ هم از چین وارد کردند.

 

موسویان اظهار کرد: حتی الان قاچاق وارد خانه اعضای هیئت دولت شده است. خوب بروید دندان آن دختر وزیر را خورد کنید که در روز روشن کالا قاچاق می‌کند نه دندان کارگر را

 

وی ادامه داد: گفتند جوانان ما هیچ عرضه‌ای ندارند جز اینکه آبگوشت بزپاش بپزند. آقا اصلاً قبول، خوب پخت غذای زائران امام رضا (ع) را چرا به اتریشی‌ها دادید؟

 

رئیس ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: برای اولین بار در سی سال اخیر یک مساله محوری و یک ابهام بزرگ در بین علاقه‌مندان به انقلاب از بین رفته است. ما اولین بار اصلحی داریم که مقبول است. این یک لطف الهی است. باید راه بیفتیم شهر به شهر و روستا به روستا با مردم حرف بزنیم. ظرفیت ما نیروی کارآمد است نه پوستر و بنر.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون