تاریخ خبر: کد خبر: 8779

نماینده سبزوار: با تفکر رئیسی و قالیباف می‌توان با اشرافیت مقابله کرد

هدف ما هم حمایت از تفکری است که در راه امام بوده و تنها صرف حمایت از یک فرد خاص نیست، بلکه حمایت از تشکیل دولتی است که مبارزه با اشرافیت فساد را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

به گزارش «قاصدنیوز»، حسین مقصودی نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت چهار درصدی نتوانسته است مسائل اقتصادی ومعیشتی مردم را حل کند گفت: در این دولت بود که اختلاس‌های هشت هزار میلیاردی در سایه همین تفکر به وجود آمد.

 

وی با اشاره به اینکه حمایت قالیباف و رئیسی با هدف مبارزه با این فساد و ویژه خواری پای در عرصه گذاشته‌اند، تصریح کرد: هدف ما هم حمایت از تفکری است که در راه امام بوده و تنها صرف حمایت از یک فرد خاص نیست، بلکه حمایت از تشکیل دولتی است که  مبارزه با اشرافیت فساد را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

 

مقصودی با بیان اینکه خوشبختانه در کشور و نظامی زندگی می کنیم که می‌توانیم آزادانه در سرنوشت خود شریک شده و رئیس جمهور را انتخاب کنیم، ادامه داد: پس از گذشت 39سال از انقلاب هنوز برخی از میوه‌های این درخت در حال فاسد شدن هستند که باید برای جلوگیری از فساد بیشتر اقدام کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه در این دولت روز به روز فقر و حاشیه شینی بیشتر شده است، ادامه داد: چهار درصد افراد که از تمامی امکانات بهره مند شده‌اند اقدام به غارتگری و چپاول ملت می کنند واز دسترنج 96 درصد افراد ارتزاق می‌کنند.

 

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فساد هشت هزار میلیاردی به عنوان بزرگترین فساد در طول تاریخ در این دوره اتفاق افتاده است بیان داشت: این افراد باید پاسخ دهند که حدود 14 نفر مدیرانی که بعد از سال 92  منصوب شده اند چرا در بازداشت هستند و یا به قرار وثیقه های چند هزار میلیاردی آزاد شده اند وباید پاسخ دهند که باید پاسخ دهند که این وثیقه ها را نیز از کجا آورده اند.

 

وی با اشاره به اینکه تفکر قالیباف و رئیسی همان تفکری است که می‌توان مبارزه با اشرافی گری و کاخ نشینی را انجام دهد تاکید کرد: باید از درگیری هاجلوگیری کرده و در برابر کسانی که در مقابل راه امام ایستاده‌اند و با تجمل گرایی و اشرافی گری مشکلات فراوانی را برای نظام ایجاد کرده‌اند، بایستیم.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه به اتفاقات بی عزت کردن ایرانیان در منا،جده ،تفلیس و غیره اشاره کرد و افزود: برای حمایت از حقوق ملت و بازگشت عزت به ایرانیان در عرصه بین المللی باید به دولت اشرافی‌ها نه بگوییم.

 

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی بااشاره به عدم انسجام موجود در تیم اقتصادی دولت گفت: نبود انسجام در تیم اقتصادی دولت سببشده داستان‌های نظیر پدیده، میزان، ثامن الحجج و غیره ایجاد و بدون راه حل شدن به حال خود رها شوند.

 

وی همچنین درپایان نمایندگان حامی دولت را به مناظره دعوت کرد وگفت: در مناظره ای در حضورمردم و با اسناد معتبر خواهد گفت دولت چهار درصدی‌ها چه بر سر اقتصاد و فرهنگ کشور آورده است.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون