تاریخ خبر: کد خبر: 3578

حدادعادل: ظلم سران فتنه به انقلاب بیشتر از جنایات صدام بود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی بدنبال تطهیر فتنه و سران آن هستند، اذعان کرد: آقایانی که امروز در برخی محافل بدنبال تطهیر فتنه هستند بدانند که سران فتنه ظلمی به این انقلاب کرده اند که صدام با همه بی رحمی اش این جنایات را بر علیه انقلاب اسلامی نکرده است.

حدادعادل: ظلم سران فتنه به انقلاب بیشتر از جنایات صدام بود

به گزارش قاصد نیوز، دکتر غلامعلی حداد عادل در اجتماع طلایه داران بصیرت در تربت حیدریه اظهار کرد: کسانی که سابقه ای در این انقلاب داشتند در یک فتنه بزرگ به دنیا اعلام کردند، این نظامی را که یک روحانی و مرجع تقلید بنا نهاده و امروز با رهبری عارف و سیاستمدار با تقوا وهمچنین مردمی که به نام خدا و بر اساس دین و با تقدیم چند صدهزار شهید بوجود آمده دروغگو، متقلب و ظالم است.

 

وی افزود: همه قدرتهایی که انقلاب اسلامی دست آنان را از کشور کوتاه کرده بود، منتظر این فتنه بودند و با تمام امکانات و تجهیزات خود به مقابله با نظام برخاستند.

 

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: هر چه زمان می گذشت پرده جدیدی از فتنه گران رونمایی می شد و در روز قدس، ۱۳ آبان و ۱۶ آذر با بیانیه های خود، مردم را دعوت به شورش و اردوکشی خیابانی می کردند.

 

حداد عادل در ادامه تصریح کرد: این وقاحت ها و بی شرمی ها در روز عاشورا به اوج خود رسید و فتنه گران با آتش زدن پرچم عزای سیدالشهدا علیه السلام و توهین به مقدسات مردم، به همگان ثابت کردند که صحبت رقابت و انتخابات نیست، بلکه اینان با اصل اسلام و ولایت فقیه مشکل دارند.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آن نیروی ایمانی که ریشه انقلاب بود، حماسه نهم دیماه را رقم زد و مردم در یک حرکت خودجوش و هوشمندانه به دنیا نشان دادند که حسینی، انقلابی و پشتیبان ولایت فقیه هستند.

 

وی گفت:حماسه مردم ایران در  ۹ دیماه سال  ۸۸ عزت آفرین، آبرو بخش و پشتیبانی از انقلاب اسلامی ایران بود.

 

حداد عادل اذعان کرد: مردم در نهم دیماه نشان دادند که اگر حرف غلطی از سران فتنه درآمده و نادرست باشد، با بصیرت و استدلال رهبری انقلاب، آن را نمی پذیرند و پیرو حرف غلط این افراد مشهور نخواهند رفت.

 

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حماسه نهم دیماه امتحان بزرگی برای ملت ایران بود که مردم در آن قبول و پیروز شده و فتنه گران و برخی خواص بی بصیرت مردود شدند.

 

حداد عادل درخاتمه به پیام حماسه عظیم نهم دیماه برای جبهه استکبار اشاره کرد و افزود: حضور ملت ایران در صحنه سیاسی پیامی برای آمریکا دارد و آن این است که: کسانی که می خواهند با تحریم و فشار بر این ملت غلبه کنند این را بدانند، مردم با وحدت و ایمان پای این انقلاب ایستاده  و با کار و تلاش خود در همه عرصه ها، کشور را اداره می کنند و دست نیاز بسوی دشمنان دراز نخواهند کرد.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ملت ایران با اقتصاد مقاومتی و ترویج سبک زندگی اسلامی به دنیا و جبهه استکبار نشان خواهد داد که با توطئه نفتی نمی تواند این نظام را به زانو دربیاورد.

منبع: صبح توس

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون