تاریخ خبر: کد خبر: 3304

وزیر کشور درباره لغو سخنرانی فائزه هاشمی در مشهد چه گفت؟

تجمعات و فعالیت‌های داخل دانشگاه باید زیر نظر شورای نظارت دانشگاه باشد. شرایط برگزاری این جلسه باید به‌صورت دقیق بررسی شود؛ از قبل از برگزاری این جلسه به خانم هاشمی فضای دانشگاه و استان اطلاع‌رسانی شده بود.

وزیر کشور درباره لغو سخنرانی فائزه هاشمی در مشهد چه گفت؟

به گزارش قاصدنیوز، عبدالرضا رحمانی فضلی پنجشنبه گذشته در بدو ورود خود به مشهد، در پاسخ به سؤال خبرنگاری درخصوص لغو سخنرانی فائزه هاشمی در دانشگاه آزاد مشهد، اظهار داشت: بحث حضور سرکار خانم فائزه هاشمی در مشهد مقدس یک موضوع استانی بوده است و ریز موضوعات را باید از استاندار محترم پیگیری کرد؛ هر نوع فعالیت و تجمع در کشور باید با مجوز رسمی وزارت کشور انجام شود، این بدان معناست که فعالیت‌ها و تجمعات خارج از دانشگاه باید زیر نظر شورای تأمین استان انجام شود.

 

وزیر کشور خاطرنشان کرد: اما تجمعات و فعالیت‌های داخل دانشگاه باید زیر نظر شورای نظارت دانشگاه باشد. شرایط برگزاری این جلسه باید به‌صورت دقیق بررسی شود؛ از قبل از برگزاری این جلسه به خانم هاشمی فضای دانشگاه و استان اطلاع‌رسانی شده بود.

 

رحمانی‌فضلی خاطرنشان کرد: آنچه مهم بود این است که از فرودگاه تا محل برگزاری همایش هیچ مشکلی به وجود نیامد. اما به‌نظر من می‌توانست سخنرانی ایشان در دانشگاه آزاد مشهد برگزار شود.

 

وی تصریح کرد: هرچند شرایط دانشگاه متأثر از احساسات دانشجویان است و نمی‌شود پیش‌بینی خاصی نسبت به این موضوعات داشت.

 

گفتنی است فائزه هاشمی در گفتگو با نمایندگی استانی یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرده بود؛ این برنامه مجوز شورای تامین داشته است.

 

... پاسخ عضو شورای تامین استان به ادعای فائزه هاشمی

 

منبع: تسنیم

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون