تاریخ خبر: کد خبر: 2426

یک زن چادری قربانی اسید پاشی شد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت : اتفاقات اخیر اصفهان توطئه ای است که امنیت و آرامش اصفهان را هدف قرار داده است و گروه خاصی از زنان مخاطب اسید پاش نیستند .

به گزارش قاصد نیوز احمد سالک با بیان اینکه در میان قربانیان اسید پاشی اصفهان یک خانم محجبه چادری وجود داشته است ، گفت : این خانم با پوشش کامل در ماشین نشسته بوده است و با توجه به این موضوع  به هیچ عنوان نمی توان گفت انگیزه اسیدپاش مبارزه با بد حجابی بوده است .

 

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت : به نظر می رسد که توطئه ای پشت پرده این سوء قصدها قرار دارد که اصلی ترین انگیزه آن از بین بردن احساس امنیت و آرامش در اصفهان می باشد .
نماینده مردم اصفهان گفت : هنوز اطلاعات دقیقی درباره نحوه انجام این اسید پاشی ها و تعداد سوء قصد کننده ها نداریم اما از عوامل امنیتی و انتظامی انتظار داریم که هر چه سریعتر این افراد را شناسایی و به مردم معرفی کنند .

 

وی همچنین از اصحاب رسانه درخواست کرد از لفظ زنجیره ای برای اسید پاشی های اخیر استفاده نکنند و در ادامه تاکید کرد : استفاده از لفظ زنجیره ای حس نا امنی را تشدید می کند و این انتظار را به وجود می آورد که این جریان ادامه داشته باشد در صورتیکه به جز ۴ موردی که درباره آن اطلاع رسانی شد ، در چند روز اخیر شاهد هیچ سوء قصد تازه ای در اصفهان نبوده ایم و ان شاء الله که دیگر شاهد این حملات نباشیم.

 

 منبع:جوان انقلابی

 

چه کسانی از پخش شایعه‌سازی اسید پاشی در مشهد سود می‌برند؟

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون