تاریخ خبر: کد خبر: 8309

ورودی حرم مطهر رضوی درتسخیر بانک‌ها+عکس

درحالی در مسیر پرتردد باب الجواد با فاصله کمتر از20متراز حرم امام رضا(علیه السلام)، بانک وجود دارد که طبیعتا بایستی برای آستانقدس رضوی تامین نیازهای فرهنگی زائران دارای اولویت بیشتری باشد.

به گزارش«قاصدنیوز»، درحالی در مسیر پرتردد باب الجواد با فاصله کمتر از20متراز حرم امام رضا(علیه السلام)، بانک وجود دارد که طبیعتا بایستی برای آستانقدس رضوی تامین نیازهای فرهنگی زائران همانند نمایشگاه و فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی دارای اولویت بیشتری باشد.

 

به عنوان مثال تأسیس بزرگ‌ترین نمایشگاه و فروشگاه محصولات فرهنگی کشور در مجاورت آستان حضرت رضا(ع) می تواند علاوه بر اینکه جغرافیای تجمیع و ویترین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی باشد و از این طریق به کانون دمیدن روحیه اعتماد به نفس فرهنگی در بدنه‌های میلیونی جمعیت ایرانی تبدیل خواهد شد؛ می تواند فرصتی مهیّا، مستوفا، صرفه‌جویانه و سالم جهت تأمین سبد مصرف فرهنگی خانوارها محسوب شود.

 

نیازهای مالی ضروری زائران نیز می تواند با استقرار دستگاه های عابربانک تامین گردد و آن دسته قلیل از زوار که نیاز به عملیات پولی و بانکی بیشتری دارند، مسافت بیشتری را برای رسیدن به بانک ها طی نمایند.

 

بانک حرم امام رضا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون