تاریخ خبر: کد خبر: 4162

تمثال شهدای امر به معروف و نهی از منکر مشهد رونمایی شد

در مراسمی که ظهر امروز با حضور مسئولان شهر مشهد برگزار شد از تمثال شهدای امر به معروف و نهی از منکر مشهد رونمایی شد.

به گزارش قاصدنیوز، در مراسمی که ظهر امروز با حضور مدیران شهری مشهد و در منطقه ثامن برگزار شد از تصاویر شهیدان رضا فقیهی فر، علی نوروزی و غلامعلی کرمانی که در راستای عمل به فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر در مشهد به شهادت رسیدند رونمایی شد.

 

مدیر مرکز اجرائی امربه معروف و نهی از منکر ثامن در این مراسم بیان کرد: این سه شهید از جمله شهدایی هستند که طی سال های اخیر در راستای ترویج امر به معروف و نهی از منکر در شهر مشهد به شهادت رسیدند.

 

رضا شهیدی با اشاره به فعالیت های مرکز امربه معروف و نهی از منکر منطقه ثامن بیان کرد: این مرکز در حوزه تذکر لسانی و اقدامات ایجابی و فرهنگی در بافت پیرامون حرم مطهر رضوی فعالیت دارد.

 

وی با بیان اینکه عمده ماموریت ها در راستای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر براساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب است  به برنامه های ایام نوروز اشاره کردو افزود: این مرکز در ایام عید در کنار ارگان های دیگر در بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی برنامه های ویژه ای را به مرحله اجرا خواهد گذاشت.

 

وی ادامه داد: رابطان ما در قالب خواهر و برادر در حرم مطهر رضوی مستقر شده و در جهت اهداف تعریف شده انجام وظیفه خواهند کرد.  

 

منبع: ایکنا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون