تاریخ خبر: کد خبر: 2817

بازديد مديران شركت‌هاي گردشگري ايتاليا از حرم رضوی

ماسيمو مايدا از مديران شركت‌ گردشگري ايتاليا گفت: اگر توريستي در كشورم از من راهنمايي بخواهد حتما سفر به ايران و شهر مشهد را پيشنهاد مي‌كنم.

بازديد مديران شركت‌هاي گردشگري ايتاليا از حرم رضوی

به گزارش قاصدنیوز، ماسيمو مايدا در حاشیه بازدید از حرم امام رضا (ع) گفت:ايران كشوري زيبا و با فرهنگ و تمدن غني چند هزار ساله است.

 

وي در ادامه بازدید ار معماري صحن‌هاي و رواق‌هاي حرم مطهر رضوي گفت: معماري، آيينه‌‌كاري‌ و كاشي‌كاري‌هاي به‌كار رفته در اين مجموعه متمایز کننده آن از دیگر مکان هاست.

 

مایدا با اشاره به اينكه مدير يكي از شركت‌هاي توريستي در رم است، گفت: قبل از ايران به كشور‌هاي ديگري همچون اردن و سوريه سفر كردم و در اين كشور‌ها مساجد و مكان‌هاي مذهبي زيادي ديده‌ام؛ ولي حرم امام رضا(ع) باشكو‌ترین آن‌ها است. اگر توريستي در كشورم از من راهنمايي بخواهد حتما سفر به ايران  و شهر مشهد را پيشنهاد مي‌كنم.

 

مدير شركت توريستي ايتاليا با اشاره به مهمان‌نوازي ايرانيان با گردشگران خارجي اظهار داشت:رفتار و برخورد خوب مردم ايران بسيار جذاب و مهمان نوازي آن‌ها در همه جا زبان زد است.

 

در پايان اين بازديد توريست‌ها در رواق دارالمرحه حرم مطهر رضوي حضور يافتند و فيلمي با موضوع حرم امام رضا(ع) براي آن‌ها پخش و هدايايي از جمله بسته های فرهنگی به آن‌ها اهدا شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون