تاریخ خبر: کد خبر: 1769

آیا رئیس جمهور غریبانه به مشهد سفر کرد؟ + عکس

روحانی در حالی هشتمین سفراستانی خود را به خراسان رضوی به اتمام رساند که برخی رسانه های نزدیک به جریان موسوم به اصلاحات با پیش بینی استقبال سرد از او، عامل آن را تبلیغات محدود پیرامون این سفر دانستند.

به گزارش قاصدنیوز، رئیس جمهور در حالی هشتمین سفراستانی خود را به خراسان رضوی به اتمام رساند که برخی رسانه های نزدیک به جریان موسوم به اصلاحات با پیش بینی استقبال سرد از روحانی، عامل آن را تبلیغات محدود پیرامون این سفر دانستند.

 

مظلومیت روحانی در سفر به مشهد

 

در همین راستا یک منبع آگاه در مصاحبه با قاصدنیوز از اکران بیش از 200 رولاپ شهری یعنی نیمی از ظرفیت تبلیغی شهر با موضوع تبلیغ برنامه سخنرانی حرم رضوی رئیس جمهور و پیام های خوش آمدگویی خبر داد.

 

وی افزود:از آنجایی که این سفر همزمان با دهه کرامت صورت گرفت، بنرهای مناسبتی ولادت امام رضا(ع) که تنها سه روز از اکران آن گذشته بود جمع آوری و این بنرها نصب گردید.

 

قابل ذکر است علاوه بر دویست رولاپ شهری، صدها پرده  آویز، بیلبرد شهری، تلویزیون های شهری و سازه، صدا و سیمای خراسان رضوی نیز در بش ها و قالب های مختلف به تبلیغ بی سابقه برای مراسم استقبال و سخنرانی رئیس جمهور پرداخت.

همچنین پیامک هایی از سوی استانداری، آستان قدس، آموزش و پرورش خراسان رضوی و... برای دعوت از مردم جهت حضور در مراسم استقبال و سخنرانی ارسال شده بود.

 

پیامک تبلیغاتی حضور در سخنرانی روحانی در مشهد

 

استقبال از روحانی در مشهد

 

استقبال از روحانی در مشهد

استقبال از روحانی در مشهد

 

سفر روحانی به مشهدسفر روحانی به مشهد

بچه ها در سفر روحانی به مشهد

 

کلمات کلیدی

 • بسیجی____ 5 2

  خخخ
  تمام خیابون های مشهد پر از بنر بود بعد میگید که تبلیغات نبوده!!؟

  • حسن 0 0

   خیلی عالی تبلیغات کردند دمشون گرم براش کم نذاشتن
   انشالله پشیمون نشن که در راه این بنده خدا کارکردن

 • مشهدی 3 0

  بدنامی از احمدی نژاد بود با اینکه تبلیغات گسترده روحانی درسفرهای استانی بی سابقه بود و نه قولی ،نه نامه ای،نه مصاحبه ای از طرف وزیران ؟؟؟؟
  حق دارند وزیران پیر دیگر حوصله صحبت ندارند !!!!!!!!
  احمدی نژاد خودش کارمیکرد و تصمیم می گرفت و مقتدر بود ولی روحانی را اداره می کنند همچون هاشمی و خاتمی!!!!!!!!!!

 • حسین 1 0

  به مدیران مدارس پیام رفته بود که شایسته است حداقل با بیست دانش اموز در برنامه حضور پیدا کنید ... در حالیکه مدارس تعطیل هستند ...

 • وطن دوست 1 0

  بابا مردم نمی خوانش مگه زوره ،مردم حق دارن جز بی تدبیری ونا امیدی چیزی از این دولت ندیدن

ارسال نظر

تریبون