تاریخ خبر: کد خبر: 1742

فرمانده ناجا خبر داد:ایجاد واحدهای انتظامی در مناطق حاشیه‎ای مشهد

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری‌اسلامی از ابلاغ آمایش جدید انتظامی تا اوایل مهر خبر داد و بیان کرد: با ابلاغ این آمایش، واحدهای انتظامی در مناطق جدید اطراف شهر مشهد ایجاد می‌شود.

به گزارش قاصدنیوز، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی‌مقدم روز گذشته در نشست خبری در مشهدگفت: نیروی انتظامی دستورالعمل‌های مختلف این طرح را تهیه کرده است که بر این اساس پلیس افتخاری در دو گروه با نیروی انتظامی همکاری می‌کند.


وی افزود: طرح پلیس افتخاری به‌تدریج از بخش‌های مختلف نیروی انتظامی نظیر راهنمایی‌ورانندگی و معاونت اجتماعی فعالیت پلیس افتخاری آغاز می‌شود.


فرمانده نیروی انتظامی جمهوری‌اسلامی از شبکه‌شدن دوربین‌های شهرداری در درون شهر و وزارت راه در جاده‌ها خبر داد و گفت: در‌حال ایجاد زیرساخت‌ها هستیم تا دوربین‌های بخش خصوصی نصب‌شده در پاساژها و مجتمع‌های مسکونی به‌صورت داوطلبانه به این شبکه متصل شوند.احمدی‌مقدم بیان کرد: ایجاد مرکز کنترل تصویری که هزاران دوربین دولتی، مردمی و بخش خصوصی را تحت شبکه در‌می‌آورد، به‌عنوان گامی در حوزه رصد سارقان در دستور‌کار قرار دارد. وی عنوان کرد: باوجود اینکه تروریست‌ها برای ورود سلاح، مواد منفجره و مواد مخدر تلاش‌های بسیاری دارند، اما خوشبختانه روز‌به‌روز کنترل مرزها در‌حال بهبود است و با همکاری سپاه و نیروی انتظامی پاسگاه‌ها و برجک‌های نگهبانی در مناطق جکیگور و جنوب سیستان‌و‌بلوچستان مستقر شده‌اند.


فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: حوزه امنیت اخلاقی پر‌چالش است؛ چراکه برای تشدید برخوردها مطالبات زیادی وجود دارد. از طرف دیگر اعتراضاتی وجود دارد که چرا نیروی انتظامی برخورد می‌کند.

 

منبع: شهرآرا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون