تاریخ خبر: کد خبر: 4532

عکس: سربازی که قربانی هوس بازی‌ها شد

آسیب به این سرباز جدی است، در حال حاضر قطعاتی از چشم‌ها در این فرد وجود ندارد همچنین به دهان و بینی آسیب‌های جدی و شدیدی وارد شده است.

سرباز مصدوم شده

 

به گزارش قاصدنیوز، سوپروایزر بیمارستان امام رضا(ع) مشهد گفت: یک سرباز که در چهارشنبه آخر سال در حال انجام وظیفه بود به دلیل برخورد نارنجک با صورت به شدت دچار آسیب شده است.

 

محسن گچ‌پزان در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، عنوان کرد: یک سرباز که در حال انجام وظیفه در چهارشنبه آخر سال بود مورد اصابت مستقیم نارنجک به صورت قرار گرفت.

 

وی افزود: آسیب به این سرباز جدی است، در حال حاضر قطعاتی از چشم‌ها در این فرد وجود ندارد همچنین به دهان و بینی آسیب‌های جدی و شدیدی وارد شده است.

 

گچ‌پزان ادامه داد: این فرد از ناحیه سینوس‌های فوقانی دچار آسیب شده و آسیبی که به جمجمه آن وارد شده آسیب مغزی به دنبال خواهد داشت.

 

وی با اشاره به اینکه سطح استاندارد هوشیاری 15 است، خاطرنشان کرد: این فرد از سطح هوشیاری 6 و هفت برخوردار است.

 

گچ‌پزان گفت: هماهنگی‌های لازم جهت انتقال این بیمار به بیمارستان امدادی برای انجام اقدامات ترمیمی صورت و رفع آسیب‌های جمجمه انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه در مراحل ابتدایی جلوی خونریزی بیمار گرفته شده است، افزود: در حال حاضر دستگاه تنفس مصنوعی به بیمار متصل است.

 

گچ‌پزان اظهار کرد: این سرباز در حال انجام وظیفه بوده است که مورد اصابت نارنجک قرار گرفته است.

 

منبع: ایسنا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون