تاریخ خبر: کد خبر: 4253

فیلم: واکنش حاضران به برهم زننده سخنرانی احمدی نژاد

در هنگام سخنرانی احمدی نژاد در سالن، ۴ تن از حاضران در سالن که از همراهان نوجوان دستگیر شده بودند شروع به اعتراض کردند که با برخورد شدید حضار و مردم مواجه شدند.

به گزارش قاصدنیوز، احمدی نژاد جمعه شب در مراسم سالگرد نجم الدین اربکان نخست وزیر اسبق ترکیه شرکت و سخنرانی کرد. قبل از رسیدن  احمدی نژاد به سالن مراسم، نوجوانی از عوامل وابسته به گروهک تروریستی ارتش آزاد که در سوریه در حال جنایت و کشتار می باشند، با فریاد قصد بهم ریختن مراسم و جلب توجه داشته و پس از آن با پرتاب کوله پشتی خود به زمین سعی داشت تا القا کند که بمبی به همراه خود دارد؛ اما این اقدام او با شعار “مرگ بر اسراییل” حضار روبرو شده و با هوشیاری نیروهای ویژه پلیس ترکیه، فرد مورد نظر دستگیر و پس از بررسی های صورت گرفته مشخص گردید کیف حاوی بمب نبوده و چند قالب صابون به شکل بمب بسته بندی شده است.

 

همچنین در هنگام سخنرانی احمدی نژاد در سالن، ۴ تن از حاضران در سالن که از همراهان نوجوان دستگیر شده بودند شروع به اعتراض کردند که با برخورد شدید حضار و مردم مواجه شدند. پلیس هایی که با لباس شخصی در محل حضور داشتند نسبت به خروج و بازداشت این ۴ نفر اقدام نمودند.

 

این فیلم را شبکه اخلاص ترکیه منتشر کرده است:

 

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون