تاریخ خبر: کد خبر: 978

صداوسیما دانشگاه است، نباید زنگ تفریح مردم باشد

استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر نقش انسان‌سازی صداوسیما گفت: به آقای ضرغامی نیز گفته ام؛ صداوسیما نباید زنگ تفریح مردم باشد.

به گزارش قاصدنیوز، حجت‌الاسلام محمد مهدی ماندگاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: اگر مسجد، محله، منزل و مدرسه را با هم پیوند بزنیم زندگی ایرانی در مسیر الهی قرار می‌گیرد.

 

وی در خصوص تاثیر برنامه‌سازی‌ها بر سبک زندگی مردم گفت: اگر قول امام خمینی(ره) را باور کنیم که صداوسیما دانشگاه است؛ تاثیر مثبت برنامه‌های تولید شده را نیز در سبک زندگی مردم خواهیم دید.

 

حجت الاسلام ماندگاری افزود: به آقای ضرغامی هم گفتم؛ صدا و سیما نباید زنگ تفریح مردم ایران باشد و فقط برای پر کردن اوقات فراغت مردم به کار رود.

 

وی در ادامه تاکید کرد: صداوسیما می تواند تاثیر گذارترین رسانه در زندگی فردی و اجتماعی باشد و اگر مانند دانشگاهی بزرگ عمل کند آن وقت قطعا آن اتفاق بزرگ می افتد.

 

کارشناس مذهبی صداوسیما عنوان کرد: اگر اساتید دو عرصه دفاع مقدس و صدا و سیما با هم مرتبط باشند شهدا را به مدرسه صدا و سیما آورده ایم.

 

وی همچنین گفت: تهاجم فرهنگی و ناهنجاری هایی مانند اختلاس، رشوه، نزول، بدخلقی، بی حجابی در جامعه از آنجا نشات می‌گیرد که اراده بنده خدا با خدا در یک مسیر نیست.

وی تاکید کرد: راهکار حل این مشکلات نیز این است که در جامعه اسلامی و ایرانی مسجد، محله، مدرسه و منزل با هم مرتبط شوند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون