تاریخ خبر: کد خبر: 8463

حوزه‌هنری پخش «نبرد خلیج‌فارس ۲» را عهده‌دار شد + تیزر

مسئولیت پخش فیلم انیمیشن «نبرد خلیج‌فارس ۲» به کارگردانی فرهاد عظیما را حوزه هنری برعهده گرفت.

حوزه‌هنری پخش «نبرد خلیج‌فارس ۲» را عهده‌دار شد + تیزر

به گزارش «قاصد نیوز» حوزه هنری مسئولیت پخش انیمیشن 80 دقیقه‌ای «نبرد خلیج‌فارس ۲»  به کارگردانی فرهاد عظیما را  برعهده گرفت.

 

غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: به تازگی پروانه نمایش فیلم صادر شده است و با آماده سازی مواد تبلیغی، چاپ پوستر تلاش می کنیم در موقعیتی مناسب فیلم را در سالن های سینما به نمایش درآوریم.

 

وی به زمان دقیق اکران فیلم اشاره نکرد و گفت: فیلم از کیفیت خوبی برخوردار است و امیدواریم با شرایط مناسب اکران بتوانیم فیلم را به نمایش بگذاریم.

 

بنابراین گزارش، «نبرد خلیج فارس 2» به مدت 80 دقیقه و با کیفیت HD کار شد.بخش هایی از این اثر سینمایی 4 بار ساخته شده تا کیفیت مطلوبی داشته باشد. مدیریت دوبلاژ فیلم برعهده بهرام زند بود.

 

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس 2» محصولی از گروه انیمیشن فاطمه زهرا (س) است. این انیمیشن قدرت بالستیک ارتش ایران را به تصویر می کشد.

 

حوزه هنری پیش از این توزیع فیلم سینمایی «شاهزاده روم» را با موفقیت انجام داد و با اکران خوب توانست مخاطبان زیادی را با خود همراه کند.

 

فرهاد عظیما نیز در گفتگو با خبرنگار «قاصدنیوز» از اکران این فیلم سینمایی در آینده‌ی نزدیک خبر داد با این حال اظهارنظر دقیق‌تر پیرامون کم و کیف این اکران را به زمانی دیگر موکول کرد.

 

 

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون