تاریخ خبر: کد خبر: 59

مسابقه کتاب‌خوانی عفاف و حجاب در کلام و سیره شهدا برگزار می شود

مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی عفاف و حجاب در کلام و سیره شهدا با هدف توسعه و تحکیم فرهنگ عفاف و حجاب در بین آحاد جامعه به منظور ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در سطح استان خراسان رضوی برگزار می شود.

مسابقه کتاب‌خوانی عفاف و حجاب در کلام و سیره شهدا برگزار می شود

به گزارش قاصدنیوز؛ علی‌اکبر روحی، مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید روحی مشهد گفت: مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی عفاف و حجاب در کلام و سیره شهدا به همت کانون فرهنگی هنری شهید ابرهیم روحی مشهد و با مشارکت دبیرخانه نظارت بر کانون های مساجد استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار می‌شود.

 

وی افزود: مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی عفاف و حجاب در کلام و سیره شهدا با هدف توسعه و تحکیم فرهنگ عفاف و حجاب در بین آحاد جامعه به منظور ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در سطح استان خراسان رضوی برگزار می شود.

 

روحی متذکر شد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز مجازی مسابقات کتاب‌خوانی www.m-ketab.ir ، فایل کتابچه را دریافت کنند و یا بصورت حضوری به قرائت‌خانه‌های شهرداری در سطح شهر و یا فروشگاه تسنیم واقع در چهارراه شهدا، پاساژ فیروزه نسبت به تهیه کتاب و برگه مسابقه اقدام کنند.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید روحی مشهد و با اشاره به اینکه علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه باید پاسخ نامه‌های خود را حداکثر تا ابتدای تیر به صورت اینترنتی به سایت www.m-ketab.ir و یا به دبیرخانه ارسال کنند، افزود: به برگزیدگان این مسابقه کتاب‌خوانی جوائز نقدی و هدیه‌های نفیس فرهنگی اهدا خواهد شد.

 

گفتنی است، علاقه‌مندان جهت شرکت در مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی و دریافت فایل pdf کتاب و سوالات به مرکز مجازی مسابقات کتاب‌خوانی www.m-ketab.ir مراجعه کنند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون