تاریخ خبر: کد خبر: 5348

اثاث‌کشی کمیته امداد از بالاشهر به پایین‌شهر

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)‌ با اشاره به موافقت اعضای هیات امنای کمیته امداد در خصوص فروش ساختمان امداد در سوهانک، گفت: این ساختمان به فروش خواهد رسید و مسئولان امداد از بالاشهر به پایین‌شهر اثاث‌کشی خواهند کرد.

اثاث‌کشی کمیته امداد از بالاشهر به پایین‌شهر

به گزارش قاصدنیوز، سید پرویز فتاح در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به فروش ساختمان کمیته امداد در منطقه سوهانک، اظهار داشت: بنده چندی پیش طرح فروش این ساختمان را در جمع اعضای هیات امنای کمیته امداد مطرح کردم.

 

وی تصریح کرد: پس از مطرح شدن فروش ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) در سوهانک، اعضای هیات امنا کارهای مطالعاتی را انجام دادند و در نهایت به بنده اجازه فروش ساختمان را دادند.

 

فتاح با تاکید بر اینکه فروش ساختمان کمیته امداد در سوهانک کار بسیار سنگین و دشواری است، بیان داشت: فروش یک مجتمع ۱۰ هکتاری آن هم به مبلغ بسیار بالا کار سختی است و هر کسی توان خرید این ساختمان را ندارد.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)‌ گفت: به همین جهت ما رایزنی‌هایی را با بخش خصوصی و بخش دولتی انجام داده‌ایم و امیدواریم در ماه‌های آتی به نتیجه مطلوبی در خصوص فروش ساختمان کمیته امداد در سوهانک برسیم.

 

وی ادامه داد: پس از فروش ساختمان کمیته امداد، درآمد حاصله از آن صرف امور مددجویان تحت پوشش خواهد شد.

 

فتاح با اشاره به انتقال و جابه‌جایی مسئولان کمیته امداد و کارکنان این مجموعه از سوهانک، گفت:‌ پس از فروش این ساختمان، محلی در منطقه پایین‌شهر خریداری خواهد شد و تمام مسئولان و پرسنل مرکزی امداد در آن مستقر خواهند شد.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)‌ در پایان در خصوص قیمت نهایی ساختمان کمیته امداد در سوهانک، خاطر نشان کرد: در این زمینه قیمت کارشناسی شده اعلام خواهد شد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون