تاریخ خبر: کد خبر: 457

میدان امر به معروف در مشهد + عکس

این میدان بانام امربه‌معروف و نهی از منکر در انتهای بلوار شارستان در منطقه طبرسی واقع‌شده است و حال سؤال اینجاست شما چند بار این میدان را دیده اید؟

به گزارش قاصدنیوز به نقل از پرستوها، در منطقه ای نزدیک به حاشیه شهر مشهد میدانی را با المانی غریبانه می‌بینیم که در اطراف آن ساختمان‌های تجاری عظیم اطراف حرم خودنمایی می‌کند.

 

دراین‌بین از سوی باید توجه به این واجب  فراموش‌شده در مدیریت شهری را تقدیر کرد، اما اینکه در حاشیه شهر و مکانی که سال‌هایی دیگر به بهره‌برداری می‌رسد جای تأمل دارد.

 

این میدان بانام امربه‌معروف و نهی از منکر در انتهای بلوار شارستان در منطقه طبرسی واقع‌شده است و حال سؤال اینجاست شما چند بار این میدان را زیارت کرده‌اید؟

 

خبر شهادت دو بسیجی آمر به معروف و نهی از منکر در قم و تهران سبب شد شورای اسلامی شهر مشهد در اولین جلسه خود در سال جاری نام‌گذاری میدانی را به نام میدان امربه‌معروف و نهی از منکر به تصویب  رساند و خبر آن در ۲۰ اردیبهشت تنها در سایت مشهد نیوز منتشر شد.

 

 

این عدم پوشش رسانه‌ای یا به دلیل  کم‌اهمیت شمردن اصحاب رسانه است و یا دور از چشم قرار دادن این المان باعث چنین بی‌اطلاعی رسانه‌ها و مردم شده است!

 

جای شکر باقی است، حدود ۱۰ سال دیگر مردم به‌واسطه تردد از جوار این میدان  واجب فراموش‌شده  خود را به خاطر خواهند آورد.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون