تاریخ خبر: کد خبر: 453

کتاب " دعا کردم برنگردی؟ " در مشهد مقدس رونمایی می‌شود

کتاب دعا کردم برنگردی!؟ در یادواره سردار شهید سبیلیان که به مناسبت گرامیداشت پانزدهمین سالگرد تشییع پیکر مطهر این شهید والا مقام برگزار می‌گردد رونمایی می‌شود، این مراسم از ساعت 17 تا 20 پنجشنبه 29 خرداد ماه در سالن همایش های آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش قاصدنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، در آستانه پانزدهمین سالگرد تشییع پیکر مطهر سردار شهید سید محمود سبیلیان (جانشین اطلاعات سپاه منطقه خراسان و بنیانگذار قرارگاه انصار)، کتاب دعا کردم برنگردی!؟ (گفت‌وگو با بتول نصرتی، همسر سردار شهید سبیلیان) به قلم طیبه مزینانی به چاپ رسید.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار اکبر نجاتی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی اظهار کرد: دعا کردم برنگردی!؟ ناگفته‌هایی است از زبان همسر شهید که پس از سال‌ها به اصرار دوستان و همرزمان شهید، بر زبان قلم جاری و به زیور طبع آراسته شده است.

 

وی افزود: این کتاب از سوی نشر شاهد و برای نخستین بار به همت ستاد یادواره سردار شهید سید محمود سبیلیان با حمایت معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در 114 صفحه و شمارگان 2000 نسخه در قطع پالتویی روانه بازار کتاب شده است.

 

نجاتی تصریح کرد: به تصویر دستخط مقام معظم رهبری در قرآن اهدایی به خانواده شهید، کارت دعوت مراسم ازدواج شهید، نامه، وصیت‌نامه و بریده‌هایی از دل نوشته‌های شهید و همچنین متن قرائت شده فاطمه سادات سبیلیان(فرزند شهید) در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید سبیلیان از دیگر بخش های جالب توجه این کتاب است.

 

وی تأکید کرد: کتاب دعا کردم برنگردی!؟ در یادواره سردار شهید سبیلیان که به مناسبت گرامیداشت پانزدهمین سالگرد تشییع پیکر مطهر این شهید والا مقام برگزار می‌گردد رونمایی می‌شود، این مراسم از ساعت 17 تا 20 پنجشنبه 29 خرداد ماه در سالن همایش های آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون