تاریخ خبر: کد خبر: 342

اختصاصی /

عوامل تهیه تصاویر برای «آزادی های یواشکی» در مشهد ناکام ماندند

در همین راستا گروهی در مشهد که مبادرت به عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای برای این صفحه می نمود، با هوشیاری یکی از نیروهای ارزشی ناکام ماند.

عوامل تهیه تصاویر برای «آزادی های یواشکی» در مشهد ناکام ماندند

به گزارش قاصدنیوز، پس از آنکه مسیح علی نژاد ضدانقلاب لندن نشین، فراخوان کشف حجاب در اماکن عمومی‌ را در قالب پروژه «آزادی‌های یواشکی» در فیسبوک، عملیاتی کرد، از مردم خواست تا تصاویر بدون حجاب در اماکن عمومی‌ از خود تهیه نمایند و در این صفحه فیسبوک قرار دهند. پروژه‌ای که به نظر می‌رسد دارای پشتوانه‌‌ای سازمان یافته است، به صورتی که خبر ایجاد این کمپین به صورت عجیبی در بسیاری از رسانه های معاند همچون بی بی سی، رادیو فردا، صدای آمریکا، دویچه وله و … و روزنامه های مطرح غربی مانند لوموند، اشپیگل، گاردین و … منتشر شده است.

 

در همین راستا گروهی در مشهد که مبادرت به عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای برای این صفحه می نمود، با هوشیاری یکی از نیروهای ارزشی ناکام ماندند.

 

این فرد در گفتگو با خبرنگار قاصدنیوز گفت: در ساعات پایانی روز سه شنبه سیزدهم خردادماه، وقتی در حال عبور از میدان احمد آباد به سمت شهیدکلاهدوز بودم، دو خانم حدودا 27 و 30 ساله به همراه دونفر که با دوربین عکاسی با لنز حرفه ای مشغول تصویربرداری بودند را مشاهده کردم.

 

وی افزود: به آنان مشکوک شدم، وقتی دقت نمودم شنیدم که یکی از آنان در حالت های مختلف جلوی دوربین می گفت: " من روسریمو برداشتم و راحتم. کسی هم بهم کاری نداره! دوست دارم آزادی رو تجربه کنم"

 

او با اشاره به اینکه به یکی از تصویربرداران که مرد بود تذکر دادم، گفت: با سابقه ذهنی که از صفحه «آزادی های یواشکی» داشتم با مجادله ای که بین ما صورت گرفت متوجه شدم که این تصاویر برای آن صفحه است.

 

قابل ذکر است پس از این برخورد، عوامل تهیه کلیپ و عکس ها که بصورت سازمان یافته اقدام به این امر می کردند، از صحنه گریختند.
 

 

 

مرتبط:

کلمات کلیدی

  • نگار 4 2

    ایول به اون ارزشیه

ارسال نظر

تریبون