تاریخ خبر: کد خبر: 2791

بازی رایانه ای «بچه های شهر بهشت» تولید شد

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید تقوایی مشهد از تولید بازی رایانه ای بچه های شهر بهشت ویژه گروه سنی نونهال خبر داد.

بازی رایانه ای «بچه های شهر بهشت» تولید شد

به گزارش قاصدنیوز جمشید ربانی، مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید حسین تقوایی گفت: با توجه به حجم عظیم بازی های رایانه ای وارد شده که با هدف القای فرهنگ غرب در بین کودکان، نوجوانان و جوانان کشور صورت گرفته است، توجه به نیاز جامعه به خصوص گروه هدف (کودکان، نوجوانان و جوانان) در این موضوع، تولید بازی های رایانه ای ایرانی و اسلامی ضروری به نظر می رسد.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید تقوایی افزود: اعضای گروه تولید نرم افزار کانون با هدف تولید بازی های ایرانی و اسلامی به دنبال فرهنگ سازی مفید و سالم در اقشار هدف این مجموعه هستند.

 

وی گفت: به دنبال بازی سجاد کوچولو در سال 90 که ویژه گروه سنی 10 تا 15 سال تولید شد و با توجه به استقبال از این بازی تصمیم بر تولید بازی رایانه ای ویژه گروه سنی نونهال 6 تا 10 سال گرفته شد.

 

ربانی در توضیح بازی نرم افزار شهر بهشت گفت: این بازی در 6 شاخه ارزش ها و آسیب ها طراحی شده است که شامل بخش های تغذیه و سلامت، حوزه خانواده و مسائل تربیتی، زیارت و آداب آن، حوزه مدرسه، حوزه جامعه و آسیب های اجتماعی و حوزه قانونمداری و ویژه گروه سنی 6تا 10 سال طراحی شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید تقوایی خاطر نشان کرد: تیم اجرایی تولید نرم افزار و بازی های رایانه ای کانون متشکل از یک کارشناس مذهبی با محوریت امام جماعت، 3 کارشناس اجتماعی با حضور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان جناب سرهنگ حسین مولوی نسب، جناب سرگرد محمدرضا عارف کمال، رئیس اداره آموزش فرماندهی انتظامی خراسان و کارشناس فرهنگی کانون  سرکار خانم زارعی و تیم طراحی نرم افزار کانون، محسن خندان، امیر خندان، محمد جواد قهرمان و حسین ربانی هستند.

 

ربانی خاطر نشان کرد نرم افزار بازی بچه های شهر بهشت در سی و چهارمین سالروز شهادت شهید حسین تقوایی طی مراسمی در کانون و با حضور فرماندار مشهد،‌ معاون سیاسی و امنیتی فرماندار و مسئولین شهری رونمایی می شود.

 

منبع: شبستان

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون