تاریخ خبر: کد خبر: 2414

«پروانه» کاندیدای بهترین بازی سال جهان شد+تریلر

تولید کننده این بازی، موسسه فرهنگی کاظمیون، از رویش های جناح فرهنگی مومن و جریان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است.

«پروانه» کاندیدای بهترین بازی سال جهان شد+تریلر

به گزارش قاصدنیوز، بازی پروانه که 21 مهرماه در چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران لقب بازی سال را دریافت کرد، کاندیدای بهترین بازی سال جهان از سوی گیم کانکشن فرانسه شده است. گیم کانکشن معتبرترین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی بازی در جهان محسوب می‌شود.

 

همچنین بازی پروانه در رویداد کژوال کانکت بلگراد کاندید بهترین بازی مستقل و در رویداد گیم کانکشن 2014 آمریکا نیز نامزد دریافت جایزه شده است. 85 هزار نسخه تیراژ اول این بازی که در استودیو berdedbird تولید شده به فروش رفته است و 50 هزار نسخه تیراژ جدید این هفته با پک جدید به بازار می‌آید.

 

بازی پروانه علاوه بر کسب جایزه بازی سال از جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، 7 غزال زرین بازی سال، بهترین بازی اکشن ماجرایی، بهترین جلوه‌های صوتی بازی، بهترین طراحی بازی، بهترین موسیقی بازی، بهترین هنر سه بعدی و بهترین دستاورد سینماتیک را دریافت کرد.

 

بازی «پروانه» که با محتوایی بومی و با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی – اسلامی تولید شده پیش از این موفق به کسب جوایزی از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال نیز شده بود.

 

قابل ذکر است تولید کننده این بازی، موسسه فرهنگی کاظمیون، از رویش های جناح فرهنگی مومن و جریان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است.

 

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون