تاریخ خبر: کد خبر: 1874

به همت دفتر تبلیغات خراسان رضوی؛

دوره‌های آموزشی ـ کابردی ویژه طلاب و دانشجویان برگزار می‌شود

دوره‌های آموزشی ـ کابردی در ۱۰ عنوان آموزشی، ویژه طلاب سطح دو و بالاتر و دانشجویان دارای مدرک کارشناسی در مشهد برگزار می‌شود.

دوره‌های آموزشی ـ کابردی ویژه طلاب و دانشجویان برگزار می‌شود

به گزارش قاصدنیوز، دوره‌های آموزشی ـ کابردی در 10 عنوان آموزشی ویژه طلاب و دانشجویانی که سطح دو حوزه یا کارشناسی را به پایان رساندند، توسط مراکز آموزشی شـیخ بهایی(ره) و طوبی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در مشهد برگزار می‌شود.

 

بنابراین گزارش، عنوان دوره‌های آموزشی ـ کاربردی ویژه آقایان شامل دوره‌های کاربردی مدیریت فرهنگی، وعظ و خطابه، ادبیات داستانی، مطالعات سینمایی، زبان و ارتباطات اسلامی گرایش ترجمه و نگارش انگلیسی وعربی است.

 

همچنین دوره‌های کاربردی مربی معارف اسلامی گرایش نقد وهابیت، مربی معارف اسلامی گرایش تربیت مربی کودک و نوجوان، زبان و ارتباطات اسلامی گرایش تبلیغ و نگارش عربی و دوره کاربردی زبان و ارتباطات اسلامی گرایش تبلیغ و نگارش انگلیسی ویژه آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

 

مصاحبه از علاقه‌مندان جهت پذیرش در این دوره‌های آموزشی ـ کاربردی اول و دوم مهرماه و آزمون ورودی دوره‌های زبان انگلیسی و عربی ساعت 10 صبح، 31 شهریورماه برگزار خواهد شد.

 

علاوه بر این، بر اساس برنامه زمان‌بندی، ثبت‌نام نهایی این دوره پنجم و ششم مهرماه سال جاری به صورت حضوری انجام می‌شود که تاریخ شروع کلاس‌ها هفتم مهرماه سال 93 خواهد بود.


 
بهره‌مندی از اساتید توانمند حوزه و دانشگاه و فضای آموزشی مجهز، پرورش مهارت‌های کاربردی و ارائه افق‌های علمی نوین و مورد نیاز، ارائه گواهینامه پایانی و معرفی به مراکز علمی و فرهنگی مرتبط، عضویت تمامی دانش‌آموختگان موفق در حلقه‌های تربیت محقق و مبلغ و انتشار مقالات آن‌ها در فصلنامه‌های جستار و نشانه، بهره‌مندی از کتابخانه تخصصی، بانک‌ چندرسانه‌ای و مشاوره‌های علمی، اعطای جوایز تحصیلی مناسب به ممتازان تحصیلی، فراهم بودن مهدکودک جهت نگهداری فرزندان بانوان دانش‌پژوه و امکان تشکیل کلاس‌های بانوان در نوبت صبح و بعدازظهر در صورت تکمیل ظرفیت از جمله امتیازهای این دوره‌ها است.

 

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و شرکت در این دوره آموزشی ـ کاربردی می‌توانند از 21 الی 30 شهریورماه سال جاری به شبکه معالم به نشانی اینترنتی maalem.ir مراجعه کنند.

 

منبع: ایکنا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون