تاریخ خبر: کد خبر: 1604

نماینده خانه سرود خراسان رضوی:

خانه سرود انقلاب اسلامی مشهد جشنواره موسیقی "پرواز" را برگزار می کند

نماینده خانه سرود انقلاب اسلامی در خراسان رضوی گفت: جشنواره موسیقی با نام پرواز با همکاری سازمان بهزیستی و انجمن موسیقی خراسان رضوی در خواف برگزار می‌شود.

خانه سرود انقلاب اسلامی مشهد جشنواره موسیقی "پرواز" را برگزار می کند

به گزارش قاصدنیوز، حسین انفرادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار کرد: تولیدات خانه سرود به منظور ارائه در دهه کرامت از یک ماه پیش توسط تهران سفارش داده شده است و موضوعات اصلی این سرودها امسال مظلومیت فلسطین و مبارزه غزه است.

 

انفرادی از موضوعات مذهبی و حماسی ارسال شده از تهران خبر داد و تصریح کرد: بخشی از این تولیدات قرار است که در شبکه اجتماعی افق مورد استفاده قرار گیرد و تمامی این تولیدات توسط خانه سرود انقلاب اسلامی واحد خراسان رضوی انجام می‌شود.

 

وی با تأکید بر اهمیت همکاری میان انجمن موسیقی اداره فرهنگ و ارشاد و بهزیستی افزود: معاونت توانبخشی بهزیستی با همکاری انجمن موسیقی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی جشنواره‌ای ویژه معلولین برگزار می‌کند که آثار آن در حال حاضر آماده شده است و از چند روز آینده مورد بازبینی قرار می‌گیرد.

 

انفرادی خاطرنشان کرد: جشنواره پرواز از 25 تا 27 شهریور ماه امسال در خواف برگزار می‌شود و در آن چهار بخش گروه‌نوازی، همخوانی، تک نوازی و تک‌خوانی حضور دارند.

 

نماینده خانه سرود انقلاب اسلامی در خراسان رضوی عنوان کرد: با توجه به سیاست‌های سازمان بسیج در بحث استقلال نسبی تشکل‌های زیرمجموعه، بسیج انجمن موسیقی سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی به منظور انجام فعالیت‌های خود مکانی را به صورت مستقل و به طور خودجوش با همکاری انجمن راه اندازی کرده است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون