تاریخ خبر: کد خبر: 1163

۳۵ کاروان رضوی متشکل به تمامی استان‌های کشور اعزام می‌شوند

مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس ضوی از اعزام ۳۵ کاروان رضوی متشکل از ۵ خادم، همزمان با دهه کرامت رضوی و ایام میلاد فرخنده امام رضا(ع) به تمامی استان‌های کشور خبر داد.

به گزارش قاصدنیوز به نقل از روابط عمومی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، رضا خوراکیان با بیان این خبر اظهار کرد: این کتاب ویژه خدام اعزامی کاروان‌های زیر سایه خورشید در 122 صفحه منتشر شده است.

 

وی با بیان اینکه 35 کاروان رضوی متشکل از 5 خادم، همزمان با دهه کرامت رضوی و ایام میلاد فرخنده امام رضا(ع)  به تمامی استان‌های کشور اعزام می‌شوند، تصریح کرد: یک خادم به عنوان سخنگو کاروان‌ها را همراهی می‌کند لذا مطالب ارائه شده در این مجموعه مستند است و خدام می‌توانند در سخنرانی‌های خود از مطالبی که در کتاب «آسمان همین نزدیکی» آمده است، استفاده کنند.

خوراکیان با اشاره به برنامه‌های کاروان های زیر سایه خورشید در استان‌ها اظهار کرد: دیدار با خانواده شهداء، جانبازان،  مراجع عظام تقلید و ائمه جمعه، زندانیان، ایتام، محرومان، ورزشکاران، دختران و زوج‌های جوان از جمله دیدارهایی است که این کاروان ها دارند.

مدیر عامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی افزود: «آغوش مهر»، «طلایه داران نور»، «آرام جان»، «سروش سرافرازی»،  «به رسم ادب»، «شکوفه‌های نور»، «پیغام زندگی»، «راه و همراه»، «در پناه مهر» و «بزم پهلوانی» عناوین بخش‌هایی است که مطالب مرتبط با دیدارهای کاروان های زیر سایه خورشید به طور مفصل در آن آمده است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون